Skocz do zawartości

Soundbar do muzyki


dissnej

Recommended Posts

Poszukuję soundbara w kwocie maks. 2500zł, który będzie złotym środkiem między muzyką (rock, trap, hip-hop, alternatywa) a filmami. Mam na oku 2 modele: Yamaha YSP1600  i Samsung HW-N650. Ewentualnie JBL Bar 3.1 albo 2.1. Ktoś posiada wymienione sprzęty? Możecie podzielić się wrażeniami?  

Edytowano przez dissnej
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jeśli chcesz także słuchać muzyki, to naprawdę gorąco namawiam na klasyczny zestaw dwóch kolumn i amplitunera. W danym budżecie spokojnie możemy taki system zbudować. 

Jeśli natomiast koniecznie soundbar, to powiększ trochę kwotę i wybierz Focal Dimension Bar z Sub Air. To nieporównywalnie lepszy zestaw niż podane przez Ciebie konstrukcje.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy i indywidualne wyceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jednak na Twoim miejscu kolego skupiłbym się przede wszystkim na pierwszym zdaniu napisanym przez chłopaków z Q21. Soundbar to tylko trochę lepsze głośniki TV i nie jest to raczej produkt na tym forum polecany. Nie mówiąc już o tym, że te dwie kwestie - soundbar i muzyka, wzajemnie się wykluczają. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci jak zwykły użytkownik, mam soundbar i stereo (w innych pokojach). Soundbar do muzyki to pieniądze w błoto. Możesz nie wierzyć na słowo, więc idz do jakiegoś salonu / sklepu i posłuchaj obu urządzeń. Gwarantuję Ci że nie zechcesz soundbar po odsłuchaniu. Nie doradzę Ci jakie stereo w budżecie ale panowie z branży Ci pomogą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...