Skocz do zawartości

Recommended Posts

20 minut temu, 1Ender napisał:

@DamianRyn

Chuda ta żona. 😁

Tylko się cieszyć :) Dołożyłem jej synka 18kg i też jest dobrze :)

Już prawie koniec :)

Sprzęt już poustawiany, ale niestety środkowe półki muszę dać do przeróbki :( Cos źle wymierzyłem rozstaw słupków pionowych i wyszły o 3cm za szeroko i o tyle muszę poszerzyć półki (dobrze, że to tylko 3szt). Mój stolarz zadowolony nie będzie ;)

Wyszło pięknie :) Wiele pracy mnie to kosztowało (zwłaszcza szczotkowanie i woskowanie drewna- wszystko to ręczna robota), ale efekt jest mega :)

Żona skwitowała to tak: "Ciekawe gdzie ja tu kwiatka postawię?" 😂 Zostawię to bez komentarza ;)

 

IMG_20191221_161141.jpg

IMG_20191221_161115.jpg

IMG_20191221_160610.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ładne te końcówki 😁, gramofon Saba, tam chyba jest ramię S? Manual?

Przedwzmacniacz lampa. A to pod lampą to co? 

Opiszesz cały tor? 

 

2 godziny temu, DamianRyn napisał:

Tylko się cieszyć :) Dołożyłem jej synka 18kg i też jest dobrze 

😂

To współczuję żonie jak ona go urodziła 18 kg!!  😂😂😂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią opiszę co posiadam:

Monobloki lampowe- Omak Jewel Three

Pre lampowe- WBA Blazebird

Źródło- w trakcie zakupu i lampizacji

Okablowanie:

- zasilanie- Solid Core Audio

- interkonekty- MB Hybrid + Black OilA AudioAutonomy

- głośnikowe- WireWorld Eclipse

- listwa- Solid Core Audio

Ta mała skrzynka to pre lampowe gramofonowe WBA Phoenix.

Gramofon to Dual 1019 w obudowie Saba.

IMG_20191221_185448.jpg

IMG_20191221_180656.jpg

IMG_20191221_180152.jpg

IMG_20191221_174611.jpg

IMG_20191221_174501.jpg

Nie mogę nie wspomnieć o tym, że większość toru, który posiadam mam dzięki AudioWit, za co jestem mu dozgonnie wdzięczny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, DamianRyn napisał:

Sukces smakuje jeszcze bardziej jak się zrobi coś samemu a nie kupi gotowe w sklepie za xxx pieniędzy

Święta racja, stolik wygląda lekko a wyeksponowane jest to co najważniejsze. Szczotkowanie wygląda super, ale jest niesamowicie pracochłonne / wiem z autopsji/ i tym bardziej chylę czoła.

5 godzin temu, DamianRyn napisał:

Szkoda, bo takich ludzi jak Witek coraz mniej

Ja też żałuję , ale kontakt mam. A przy okazji jak sprawuje się WBA ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tomek4446 napisał:

Święta racja, stolik wygląda lekko a wyeksponowane jest to co najważniejsze. Szczotkowanie wygląda super, ale jest niesamowicie pracochłonne / wiem z autopsji/ i tym bardziej chylę czoła.

Dziękuję :) Czuje się jakbym dostał pierwszą mini recenzję :) Super słucha się takich opinii jak włożyło się tyle pracy, wysiłku, cierpliwości i pieniędzy. 

Może z czasem uda się zbudować coś podobnego dla innych :)

5 godzin temu, tomek4446 napisał:

Ja też żałuję , ale kontakt mam. A przy okazji jak sprawuje się WBA ?

Ja z Witkiem kontakt też mam tylko, że na moje dwie ostatnie wiadomości nic mi nie odpisał :(

Co do WBA to jestem bardzo zadowolony z produktów tej firmy. Są wykonane bardzo estetycznie, solidnie. Widać, że Piotr nie oszczędza na materiałach. Na razie żadnych awarii, wszystko gra i działa tak jak powinno. No może pilot mi czasami trochę szwankuje ale to przecież nie jest produkcja Piotra ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ponieważ mam w planach monobloki i niestety będą musiały stać na podłodze tak się zastanawiam czy nie postawić na czymś takim:

https://www.xxlgastro.pl/pl/deska-do-krojenia-i-rozbijania-rozne-wymiary.html?id=146165618&quantity=1

+ kolce lub po prostu podkładki gumowe.

Przejrzałem kilka ofert platform audio i jak na razie to rzeźnicze kloce i deski biją cenowo wszystkie na głowę a i z estetyka nie jest najgorzej :)

Ma ktoś z kolegów może jakiś inny patent na czym postawić monoblok o wymiarach 280x490 waga 25 kg. ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, nowy78 napisał:

Wystarczy, że zaznaczę swoją obecność i już wiesz co bym polecił - jedyne słuszne rozwiązanie

Piotrek , wiem , widziałem u Ciebie i faktycznie rewelacja i .....poprawia humor jak się kiwa. :) Normalnie dwa w jednym. :)

Sugerujesz sprężyny pod tą deską do krojenia czy zamiast ?

 

5 minut temu, Marek Jankowski napisał:

Polecam też stopnie schodowe (trepy).

Faktycznie , ładniejsze niż deski do krojenia , dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tomek 😁 w temacie desek coś takiego. Wymiary możesz zamówić dowolne. Cena minimalnie wyższa. @tomek4446

https://artigiano.pl/deski-do-krojenia/8-duza-deska-do-krojenia-czarna-z-marmuru.html?gclid=CjwKCAiA1L_xBRA2EiwAgcLKA7Epv_fDaxrBRxNHaz20gmnQKibEZkFOkqecmibQXFCRck8tt-pnPxoCdNsQAvD_BwE

 

Od nich zamawiałem podstawy pod kolumny. 

https://artigiano.pl/15-podstawki-pod-kolumny-glosniki

Dostawa gratis. Polecam tę firmę. Świetny kontakt. Czas oczekiwania około tygodnia. 

Pozdrawiam 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, 1Ender napisał:

Podstawka - płyta wykonana została z granitu Nero Zimbabwe. Kamień ten pochodzi jak sama nazwa wskazuje z afrykańskiego państwa Zimbabwe i cechuje go czarna barwa z bardzo drobnym jasnym ziarnem.

Do tego kawka Kongo Kiwu + koniaczek i wrażenia powinny być nieziemskie :) 

Te podstawki w którą stronę zmieniają brzmienie ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 1Ender napisał:

Dzięki za link.

U mnie jednak lepiej sprawdza się postawienie kolumn na podłodze , chociaż na kolcach było tak jak opisywałeś. Ciekawe jakby było na podstawkach kamiennych ale bez kolców ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...