Skocz do zawartości

jaki odtwarzacz sieciowy


mcko36

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim, proszę o poradę w sprawie odtwarzacza sieciowego/radia internetowego. Chciałbym kupić takie urządzenie ale nie wiem które. Z uwagi na fakt iż posiadam ,,komplet'' denona tj. wzmacniacz, cd itd. serii 700 myślałem nad zakupem odtwarzacza sieciowego DENON DNP-800 jednakże nie wiem czy warto. Proszę o poradę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

najnowszy model Denon DNP-800NE to bardzo nowoczesny odtwarzacz, który z czystym sercem mogę polecić, szczególnie do systemu Denon. DNP-800NE jest praktycznie w pełni wyposażony, jest AirPlay2, całość pracuje na platformie Heos. Co ważne, oprogramowanie jest dopracowane, wszystko działa bardzo stabilnie.

Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualną, atrakcyjną ofertę cenową dla forumowicza. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denon ma platformę Heos, Onkyo stawia na standardy otwarte. Pod względem wyposażenia i obsługi to remis. Przy bezpośrednim porównaniu rzeczywiście pewien plus będzie dla Onkyo. Nie wiem jednak, czy wart jest tak rożnego wystroju urządzeń. Jest jeszcze Marantz NA6006, który pod względem oprogramowania jest bliźniaczy do Denon DNP-800NE, natomiast trochę inaczej, lepiej brzmi. Jest bardziej dokładny, subtelny, bardziej gładki.

Mamy wszystkie powyższe urządzenia, zapraszam na odsłuchy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...