Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe do 1200 zł


Recommended Posts

Do tej pory używałem Audio Technica M50X i byłem bardzo zadowolony. Muzyki słucham głównie w trakcie przemieszczania się komunikacją miejską ze smartfona, jednak męczy mnie już bawienie się z kablem i chciałbym zrobić upgrade do bezprzewodowych. Nie jestem absolutnie audiofilem, nie znam się, dźwięk albo mi się podoba albo nie. Chciałbym znaleźć słuchawki, które po prostu byłyby podobne albo lepsze od moich M50X :). Istotnie jest też, żeby była to konstrukcja wokółuszna. Na dobry początek rzucę model, który ktoś polecał tutaj na forum - Sony WH1000XM2. Czy to dobry wybór?

Edytowano przez maka2020
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Słuchawki, które zaproponowałeś Sony to całkiem udany model o bardziej rozrywkowym brzmieniu z mocnym dołem. Jeżeli szukasz brzmienia dokładniejszego z lepiej prezentowaną sceną dźwiękową to warto zwrócić uwagę na Audio Technica SR50BT.  Dodatkowo warto zaznaczyć, że jest to konstrukcja wokółuszna, pady mamy głębokie przez co zwiększony jest komfort użytkowania. 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam długo zastanawiałem się nad słuchawkami. Możesz przejrzeć temat, który założyłem, jest jeszcze w niedawnych na forum. Ostatecznie wybrałem B&W PX - bardzo osobliwy dźwięk. Dizisaj słuchałem polecanego przez Q21 SR50BT - są kapitalne. Gdyby nie brak ANC, byłbym zapewne nabywcą :D Góra przejrzysta i wyraźna, bas gdy trzeba tez się pojawia (jest sprężysty -  nie dudniący) , a średnica się nie chowa. To jednak nic - dopiero scena robi wrażenie! Warto, abyś je przesłuchał, są dookołauszne, lekkie i bardzo wygodne :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...