Skocz do zawartości

Luxman LV-117 + jakie kolumny ??


krzysztof3434

Recommended Posts

Witam

Posiadam wzmacniacz Luxman LV-117 oraz kolumny Tonsil Voyager 200. Kolumny grają pięknie lecz brakuje mi basu, niema czym łupnąć a lubię techno, elektro, hip hip, dyskotekową. 

Poszukuję 2 kolumn podłogowych używanych w cenie do 3000 zł. Mogą być 4 ohm. Mam na oku kolumny : Canton Ergo 102 DC - tylko czy Luxman LV117 poradzi sobie z nimi ? 

Macie jakieś propozycje dla mnie ? jakieś sugestie ? Nie jestem wielkim wymagającym audiofilem. Potrzebuje po prostu uderzenia basu, niskiego zejścia, grzmotu.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda kolumny serii Ergo z literami DC są trudniejsze do wysterowania niż modele posiadające tzw. kontrolery (control unit), jednakże nie bałbym się o współpracę Twojego Luxmana z 102 DC. Do kwoty 3 tys. mimo wszystko rekomenduję popularne modele Ergo SC-L lub Ergo RC-L ( ewentualnie rzadziej spotykane Ergo RC-A). W przypadku SC-L z kontrolerem bez możliwości regulacji niskich tonów odradzam ich wstawianie do pomieszczeń poniżej 25 m^2.

1 godzinę temu, krzysztof3434 napisał:

 Nie jestem wielkim wymagającym audiofilem.

No właśnie te kolumny pomogą Ci takim się stać B|

 

Edytowano przez Profi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...