Skocz do zawartości

TANNOY Revolution XT 8F + onkyo tx-rz830 Czy to zagra?


Art39

Recommended Posts

Cześć.we wtorek przyjdzie taki zestaw dwóch głośników wspomniany amplituner razem z telewizorem lg oled 65 .Chciałbym oglądać tv i przez te kolumny słuchać dzwięku ale też posłuchać muzyki z internetu i cd.Czy ten zestaw ma jakiekolwiek szanse na minimalną jakość?Nie jestem melomanem.Słucham dużo radia i chciałbym mieć ponadprzeciętną jakość.

 

Czy jest szansa?czy już muszę szukać dodatkowego wzmacniacza?

Nikt nic?serio?

Edytowano przez Art39
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Kubakk napisał:

Niedziela ~10 rano , serio ? ;) 

PS: tak jak Q21 pisało , zagrać zagra , ale do zewn. wzmacniacza szału nie będzie ;) 

Ale słuchałeś czy z założenia zakładasz że to nie ma prawa dobrze grać?

Mówimy o ponadprzeciętnym stereo.żadnym początkującym audiofilskim zestawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ktoś napisał....są wzmacniacze które grają gorzej od niektórych amplitunerów ale są też amplitunery które grają jak budżetowe dobrej jakości wzmacniacze.Pytanie czy ten onkio taki jest i szukam tutaj odpowiedzi.Być może też szczęścia bo wybór padł w ciemno i teraz albo płacz albo będzie uff.

 

Jaki przedwzmacniacz szukać do tego zestawu?

Edytowano przez Art39
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że w pierwszej kolejności powinieneś dać sobie trochę czasu, posłuchać sprzętu jak gra, niech się wygrzeje i wtedy zobaczysz czy chcesz coś polepszyć, czy czegoś Ci brakuje w dźwięku Drogę na zmiany masz otwartą, dzięki pre-out, ale na obecną chwilę tak jak  napisałem, najpierw posłuchaj tego zestawu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, S4Home napisał:

Dźwięk będzie się wydobywał. Ale kolumny stać na znacznie lepszy dźwięk. Znacznie!

Więc jak przyzwyczaisz się do dźwięku skompletujesz resztę, bo to przecież kino, to pomyśl o wzmaku.  Będzie znacznie lepiej. 

Piotr

Info z ostatniej chwili.zRezygnowałem fuksem z amplitunera i potrzebuje wzmacniacz stereo pod te kolumny.Co polecacie?

 

Nad  368 z wifi? 

Uff

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...