Skocz do zawartości
Mateusz Radwański

Kino domowe do 2000

Recommended Posts

Chciałbym kupić kino domowe do 2000zl jakoś bardzo wymagający nie jestem, ale lubię jak coś dobrze gra. Myślałem nad tym modelem Sony BDV-E6100, aktualnie znalazłem go za nieco ponad 1700zl, co o nim myślicie, ewentualnie co moglibyście doradzić? 

to

11 godzin temu, Mateusz Radwański napisał:

lubię jak coś dobrze gra

z tym

Sony BDV-E6100

kino domowe do 2000zl

wzajemnie się wyklucza niestety

Napisano (edytowany)

Ewentualnie jeżeli ten budżet to szukać w sprzęcie używanym,choć i tak będzie ciężko w tej kwocie znaleźć coś sensownego. 

12 godzin temu, Mateusz Radwański napisał:

jakoś bardzo wymagający nie jestem

Może ten Sony spełni twoje oczekiwania, tego nie wiem,mam kolegę który użytkuje jakieś plastikowe kino i jemu to starcza, ale tu na forum staramy się odradzać takie sprzęty,także przemyśl na spokojnie, czy ewentualnie możesz zwiększyć budżet, może cześć w ratach. 

https://www.google.pl/shopping/product/1?q=polk+audio+t531&biw=360&bih=627&tbs=vw:l,ss:44&prmd=sivn&prds=num:1,of:1,epd:12604765839870098277,paur:ClkAsKraX9k_asqDYfQ9Otjbs1PzQk78BfNg5BLqMOltuiJJWEcXr_EJDYWEkTYA_qakFJTaXn0UsyeBl_AFUOFn-5X2dnZLWZmpE4dTqENz5V7RUtsRyLxsxhIZAFPVH70iGTf6G6CYwtjfUWRzGV2pkWXvRQ,prmr:1,pid:12604765839870098277,cs:1

https://allegro.pl/oferta/denon-avr-x1500h-polk-audio-t531-salon-q21-7592923064?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_RTV+i+AGD&ev_adgr=TV+i+Video&gclid=Cj0KCQjw-tXlBRDWARIsAGYQAmcgzgI7l2GsECihoGZQvili30x4H2Iw55uy8X1wfGiyx1e4phBC-n0aAh_HEALw_wcB

już taki sprzęt zagra lepiej niż ten podany przez Ciebie. 

Edytowano przez maverick2005

Jeśli chcesz dobre kino o którym możemy porozmawiać na tym forum to przygotuj 3k zł na sprzęt używany albo od 4k za nowy. 

Poniżej nie kupisz nic o czym możemy tutaj rozmawiać. 

Plastikom i kinom z marketu mówimy tutaj nie. 

Pozdrawiam

10 minut temu, S4Home napisał:

Jeśli chcesz dobre kino o którym możemy porozmawiać na tym forum to przygotuj 3k zł na sprzęt używany albo od 4k za nowy. 

Poniżej nie kupisz nic o czym możemy tutaj rozmawiać. 

Pozdrawiam

Dzięki za pomoc... 

12 godzin temu, S4Home napisał:

Mocno powiedziane :) Powiem tak kumplowi co ma plastikowego Pioneera VSX-921 :)