Skocz do zawartości

Kino domowe do 2000


Mateusz Radwański

Recommended Posts

Ewentualnie jeżeli ten budżet to szukać w sprzęcie używanym,choć i tak będzie ciężko w tej kwocie znaleźć coś sensownego. 

12 godzin temu, Mateusz Radwański napisał:

jakoś bardzo wymagający nie jestem

Może ten Sony spełni twoje oczekiwania, tego nie wiem,mam kolegę który użytkuje jakieś plastikowe kino i jemu to starcza, ale tu na forum staramy się odradzać takie sprzęty,także przemyśl na spokojnie, czy ewentualnie możesz zwiększyć budżet, może cześć w ratach. 

https://www.google.pl/shopping/product/1?q=polk+audio+t531&biw=360&bih=627&tbs=vw:l,ss:44&prmd=sivn&prds=num:1,of:1,epd:12604765839870098277,paur:ClkAsKraX9k_asqDYfQ9Otjbs1PzQk78BfNg5BLqMOltuiJJWEcXr_EJDYWEkTYA_qakFJTaXn0UsyeBl_AFUOFn-5X2dnZLWZmpE4dTqENz5V7RUtsRyLxsxhIZAFPVH70iGTf6G6CYwtjfUWRzGV2pkWXvRQ,prmr:1,pid:12604765839870098277,cs:1

https://allegro.pl/oferta/denon-avr-x1500h-polk-audio-t531-salon-q21-7592923064?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_RTV+i+AGD&ev_adgr=TV+i+Video&gclid=Cj0KCQjw-tXlBRDWARIsAGYQAmcgzgI7l2GsECihoGZQvili30x4H2Iw55uy8X1wfGiyx1e4phBC-n0aAh_HEALw_wcB

już taki sprzęt zagra lepiej niż ten podany przez Ciebie. 

Edytowano przez maverick2005
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, S4Home napisał:

Jeśli chcesz dobre kino o którym możemy porozmawiać na tym forum to przygotuj 3k zł na sprzęt używany albo od 4k za nowy. 

Poniżej nie kupisz nic o czym możemy tutaj rozmawiać. 

Plastikom i kinom z marketu mówimy tutaj nie. 

Pozdrawiam

Dzięki za pomoc... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Dnia 17.04.2019 o 08:00, S4Home napisał:

Jeśli chcesz dobre kino o którym możemy porozmawiać na tym forum to przygotuj 3k zł na sprzęt używany albo od 4k za nowy. 

Poniżej nie kupisz nic o czym możemy tutaj rozmawiać. 

Plastikom i kinom z marketu mówimy tutaj nie. 

Pozdrawiam

To znowu ja, a co myślicie o tym? 

https://www.mediaexpert.pl/zestawy-kina-domowego/kino-domowe-yamaha-rxv-481b-ns50-nsp60-radio-internetowe-bluetooth,id-681236

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mateusz Radwański Od biedy obejrzeć film to można nawet na głośnikach od komputera. Na 100% zadziała ale musisz zdawać sobie sprawę że wszystkie te propozycje to mocno budżetowe rozwiązania. Jeżeli to pytanie czy takie coś działa to jasne działa i nawet zagra. W budżecie 3000 to może coś z używanych lepiej? Wtedy jest szansa na coś w miarę sensownego. Ale wracając do twoich propozycji to oczywiście takie sprzęty działają tyle ze to najniższa pułka. To z tego powodu wcześniej Piotr napisał że plastikowym mówimy nie 🙂 Pytanie czy na 100% jesteś przekonany do kina?? Bo ja taki błąd kiedyś popełniłem dwa razy, jak chcesz to mogę sprzedać Mojego Harmana AVR247 z dvd?😏

Edytowano przez Inferno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...