Skocz do zawartości

Zestaw głośników 5.1 +- 5000 zl


eMEntertejment

Recommended Posts

Witam. Szukam zestawu głośników  5.1 zarowno do słuchania muzyki jak i filmów. Przewaga muzyki. Jeśli to ma jakieś znaczenia muzyka hip hop gdzie dobrze usłyszeć mocny beat, ale rowniez muzyka np Hansa Zimmera czy 2 Cellos. Zastanawiam się nad poniższymi zestawami. 

Jbl, yamo i canton. Budżet bez ampli +- 5000. Niżej linki 

https://audiohit.pl/jbl-arena-pack-180-130-125-100p.html

https://kon-sul.pl/kino-domowe/glosniki-kolumny/jamo-s809-71-atmos?generator=1

https://www.salonydenon.pl/pl/MM/Produkty/KINO_DOMOWE/ZESTAWY_GLOSNIKOWE/SP706___SP206___SP506___AS_84_2SC?gclid=Cj0KCQjw-tXlBRDWARIsAGYQAme2H1psa_ynyki4agq_7QmwCBn0L6iMutIEil35TCfNjiDTV8TfAGUaAlmyEALw_wcB

Prosze o komentarze. Muzyka jest dla nie bardzo ważna jednak w wyborze sprzętu jestem laikiem.  

Z góry dziękuję za wszystkie rzeczowe komentarze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maverick2005 napisał:

Moim zdaniem dwójkę(Jamo) odpuść w kinie jeszcze jakoś grają, ale do muzyki słabo, jbl i cantonów nie słuchałem także się nie wypowiem na ich temat. 

Jeżeli mocny beat to polecam posłuchać Heco Aurora 700 set. 

Dziękuję za opinię i wskazówkę 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

trudno jest zaproponować Ci konkretne modele, gdyż nie podałeś podstawowych informacji. Przede wszystkim jak duże jest pomieszczenie odsłuchowe, z jakim amplitunerem nowe kolumny będą współpracowały.

Zakładając średniej wielkości salon około 25m2, także poleciłbym kompletny zestaw Heco Aurora 700 z Sub. To bardzo dobry, uniwersalny Set, który powinien Cię w pełni usatysfakcjonować. Jako alternatywa spójrz proszę na Pylon Audio serii Pearl lub lepiej i trochę drożej Sapphire, które wspomożemy subwooferem Klipsch. 

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny dla forumowicza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Q21 napisał:

Witaj,

trudno jest zaproponować Ci konkretne modele, gdyż nie podałeś podstawowych informacji. Przede wszystkim jak duże jest pomieszczenie odsłuchowe, z jakim amplitunerem nowe kolumny będą współpracowały.

Zakładając średniej wielkości salon około 25m2, także poleciłbym kompletny zestaw Heco Aurora 700 z Sub. To bardzo dobry, uniwersalny Set, który powinien Cię w pełni usatysfakcjonować. Jako alternatywa spójrz proszę na Pylon Audio serii Pearl lub lepiej i trochę drożej Sapphire, które wspomożemy subwooferem Klipsch. 

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny dla forumowicza.

Witam salon 20 m2. O Ampli nie pisałem ponieważ  będę go również  dobieral pod głośniki. W perspektywie będzie przeprowadzka na większy salon około 25 m2. Stąd szukam czegos uniwersalnego co odnajdzie się w obecnym jak i przyszłym salonie. Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pozostaję przy powyższych propozycjach, gdyż założyłem właśnie salon 20-25m2. Co do amplitunera, to na pewno warto zastanowić się nad ofertą Marantz. To urządzenia, które wyróżniają się dźwiękiem. Już model SR5013 może być opcją odpowiednią.

Zresztą jeśli masz możliwości, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy. Mamy ogromny asortyment sprzętu i kolumn, możesz w komfortowych warunkach posłuchać i porównać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marioxxl74 napisał:

Polecam zestaw Magnat Shadow 200,wczoraj byłem na odsłuchu w poszukiwaniu amplitunera i przy okazji córka zaraziła się tymi Magnatami (mi też się spodobały).Poza tym u Q21 jest na nie teraz naprawdę dobra cena.

Dziękuję za radę do tego przydałby się jeszcze woofer i temat do ogarnięcia... 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...