Skocz do zawartości

Mcintosh MC 275


Kamill00

Recommended Posts

Witam.

Nowy Mcintosh kosztuje ponad 24000zł

Jest obecnie na Allegro licytacja nowego....jestem na 2 miejscu i zapewne tej licytacji nie wygram bo jeszcze parę zł mogę dorzucić (Nie napiszę ile żeby przypadkiem ten ,,pierwszy" użytkownik nie przeczytał 😁) ponieważ czasami poluje na ,,okazję cenowe"

Pomijając rodzaj muzyki jakiej słucham, pomieszczenie itd itd niech mnie ktoś uświadomi jakie $ bym musiał jeszcze wyłożyć aby uwzględniając go w torze audio wszystkie elementy pasowały do siebie. Chodzi mi o minimum finansowe bez konkretnych nawet marek czyli np. Kolumny jakieś xxxx tyś zł, Streamer xxxx tys zl itd.

Jeśli ten temat to takie trochę zawracanie dupy to z góry przepraszam, ale jestem ciekaw jak to mniej więcej wygląda ponieważ zdaję sobie sprawę że nie można takiej końcówki mocy podłączyć do głośników które są warte 3500 zł itd ..... A choćby mi taka wpadła mówiąc w przenośni za darmo to chcę wiedzieć z jakimi mniej więcej jeszcze kosztami trzeba się liczyć aby to lepiej lub gorzej ale jednak zagrało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...