Skocz do zawartości

Czy warto wymieniać kable zailania


spinacz66

Recommended Posts

A jakie to są te zwykłe? Jeśli też jakieś 2,5 mm2 miedziane, to sensu nie ma. To jest bardzo podstawowy kabel, raczej na zastępstwo standardowego na wypadek jego uszkodzenia nic w celu wejścia na wyższy poziom HiFi.

Hubert
 

Tak, zrobiony jest porządnie, jest dość elastyczny, układa się nieźle, ale nie jak w oplocie silikonowym.

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy warto wydawać na kabel więcej niż 300zł  tyle melodika kosztuje ale ich kable nie są gietkie  jak bedę je wykorzystywał do sprzetu tylko  kina a dokładnie do listwy i końcówki mocy czy odczuje coś i to ma jakiś sens bo jak nie to dla solidnośći i bezpieczeństwa wystarczy taki tomanek

Edytowano przez spinacz66
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej pytanie z gruntu „na takie nie ma odpowiedzi” chyba jednak wszystko zależy od sprzętu jaki masz, od Twojej wiary i pewnie jeszcze kilku zmiennych. Ja doszedłem do wniosku że nie mając nic specjalnego w ścianie nie bardzo jestem w stanie coś poprawić. Mam nawet jeden zasilający Wireworld ale  one mają bardzo duże końcówki wtyków i przeszkadzały mi dosunąć szafkę do ściany i teraz leży w szafie. Zresztą ich elastyczność tez nie jest najlepsza z uwagi na tą płaską konstrukcję 

Edytowano przez Inferno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...