Skocz do zawartości

Ampli + głośniki komputerowe + głośnik dodatkowy


Tomasz_BB

Recommended Posts

Dzień dobry,

Potrzebuję trochę pomocy przy dobraniu i podłączeniu sprzętu do kina dowmowego. 

Obecnie posiadam głośniki (komputerowe) Microlab Solo 7C z wbudowanym wzmacniaczem. Chcę zakupić amplituner do którego podłączę posiadane głośniki. Jak rozumiem konieczne będzie wymontowanie wzmacniacza z głośników, bo tę rolę przejmie amplituner. Pod drugi kanał chciałbym podłączyć dodatkowy głośnik znajdujący się w innym pomieszczeniu (bez wzmacniacza). Zależy mi na tym aby dało się zadać inną głośność na ten dodatkowy głośnik niż na główne kolumny. Do amplitunera chciałbym podłączyć również TV. Czy możecie mi doradzić czy coś takiego jest możliwe i jak to ze sobą połączyć? Chciałbym też np. na jednym źródle oglądać TV a na drugim puszczać muzykę (np. spotify) na tym dodatkowym głośniku. Widziałem kiedyś takie rozwiązanie, ale nie mam pojęcia jak to zostało połączone. 

Nie chcę na razie zmieniać głośników, a amplituner chciałbym aby pasował docelowo do jakiś lepszych kolumn, które kiedyś w przyszłości zakupię, dlatego wstępnie zastanawiam się nad Denonem AVR-X2500H lub coś konkurencyjnego w tym segmencie cenowym.

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...