Skocz do zawartości

Dali 450 + ??? może NAD?


Kacperek

Recommended Posts

Dali stoją od jakiegoś czasu w garażu bo szukałem jakiś czas temu wzmaka do nich ale odpuściłem bo musiałem wyjechać. Tera zwracam do tematu. Co polecicie  do 1000 zł, +/- 200 zł? Druga opcja to 1500-2000. Słucham rocka, jazzu, eletroniki itp - bez ciężkiej muzy. Nie słucham bardzo głośno, nie przepadam za jazgotem i klującymi sopranami (raczej cieplejsze klimaty) ale dynamika, dobry basik i szczegóły jak najbardziej.

I jeszcze jedno - kumpel chce mi oddać za 5 stów NAD c350 w dobrym stanie. Jak to zagra bo różnie piszą o tym zestawie ale tak na prawdę mało konkretnie. Zanim po niego pojadę chętnie poczytam opinie o takim zestawie (jak graja Dali, jak gra NAD, jak zagra to razem).

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAD C350 to dobry wzmacniacz. Pamietam jak chodziłem do kolegi słuchać. Wtedy ci co ich było stać mieli Techicsy a on jeden jakiegoś dziwoląga. Grał zajebiscie jak na tamte czasy pewnie ze 20 lat temu a może więcej. Niestety z Dali 450 nie słuchałem a i zachwyt dzisiaj nad NAD C350 mógłby być mniejszy 😁 

O Dali znalazłem tu na forum

może o NADzie znajdziesz ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...