Skocz do zawartości

Yamaha Cd-S 2100


Robert 123

Recommended Posts

Te dwa zablokowania na chwilę obecną pominę i będę czujny 😉, nie chcę zmieniać cd bo mam do kompletu wzmacniacz tej serii , pięknie się prezentują i uwierzcie, ze dobrze to gra. Wzmacniacz działa bez zarzutu a cd teraz jakby się rozkręcił i nie ma takiego sekundowego  zastanowienia przed otwarciem szuflady, zobaczymy , mam przedłużoną  3 letnią gwarancję i miejmy nadzieję, ze będzie już Ok, pozdrawiam wszystkich kolegów i dziękuję za opinię 

Edytowano przez Robert 123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Robert 123 napisał:

Wzmacniacz działa bez zarzutu a cd teraz jakby się rozkręcił i nie ma takiego sekundowego  zastanowienia przed otwarciem szuflady, zobaczymy , mam przedłużoną  3 letnią gwarancję i miejmy nadzieję, ze będzie już Ok...

No to oby tak dalej i mam nadzieję, że wreszcie będzie spokój.

Mam wrażenie, że z poprzednim modelem (CD-S2000) nie było takich problemów.

A jaki masz wzmacniacz Yamy, bo jest kilka czterocyfowych modeli  pasujących do CD 2100.

11 godzin temu, S4Home napisał:

Ja bym nie dał za używany CD 8000zl.

A ja bym dał ... nawet więcej 🙂 Jak bym miał potrzebę zakupu kolejnego CDka i/lub wolne pieniądze na ten cel. Oczywiście nie pierwszy z brzegu odtwarzacz i raczej nie nowy, tylko używany (czyli z grubsza taki, który kosztował jako nowy 2-4 razy więcej niż osiem tysięcy).
Podobnie paru moich znajomych nie widzi problemu by dać kawał kasy za porządny odtwarzacz .

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem swego czasu poprzedni model tej Yamaszki CD S2000 ,pierwszy egzemplarz wymieniłem po 3 miesiącach ,miał podobne

objawy jak Twój ,długo wczytywał płytę z lekkimi efektami dzwiękowymi i po zatrzymaniu też otwierał szufladę

po dłuższej chwili .Wymieniłem na nowy egzemplarz i wszystko działało szybciej i bez żadnych problemów przez

dwa lata zanim nie zmieniłem na Ayona CD1s.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.10.2019 o 12:15, Robert 123 napisał:

Te dwa zablokowania na chwilę obecną pominę i będę czujny 😉,

Widac, ze ten problem z blokowaniem szuflady wystepuje w drogich i tanich modelach Yamahy. U mnie w cd-s300 wystapilo to pierwszy raz krotko po gwarancji i plyte wyciagnalem recznie rozkrecajac go. Po skreceniu odtwarzacza szuflada wysunela sie bez problemu. W ciagu 6-lat uzytkowania go powtorzylo sie to 3 lub 4 razy, ale oprocz tego wszystkie funkcje dzialaly. 

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, RoRo napisał:

No to oby tak dalej i mam nadzieję, że wreszcie będzie spokój.

Mam wrażenie, że z poprzednim modelem (CD-S2000) nie było takich problemów.

A jaki masz wzmacniacz Yamy, bo jest kilka czterocyfowych modeli  pasujących do CD 2100.

A ja bym dał ... nawet więcej 🙂 Jak bym miał potrzebę zakupu kolejnego CDka i/lub wolne pieniądze na ten cel. Oczywiście nie pierwszy z brzegu odtwarzacz i raczej nie nowy, tylko używany (czyli z grubsza taki, który kosztował jako nowy 2-4 razy więcej niż osiem tysięcy).
Podobnie paru moich znajomych nie widzi problemu by dać kawał kasy za porządny odtwarzacz .

Pozdrawiam

Zakupiłem komplet czyli A-S 2100

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lysyrafal napisał:

Widac, ze ten problem z blokowaniem szuflady wystepuje w drogich i tanich modelach Yamahy. U mnie w cd-s300 wystapilo to pierwszy raz krotko po gwarancji i plyte wyciagnalem recznie rozkrecajac go. Po skreceniu odtwarzacza szuflada wysunela sie bez problemu. W ciagu 6-lat uzytkowania go powtorzylo sie to 3 lub 4 razy, ale oprocz tego wszystko dzialalo. 

Tak jak pisałem wyżej miałem Technics cd SL-PS 840  , kupiony w 1992  ile dobrze pamietam, umarł ze starości jego laser, reszta chodziła bez najmniejszego zarzutu, brak laserów tego typu na polskim rynku ( koszt koło 1000 zł ze spowadzeniem)spowodował , ze wystawiłem go za parę złotych, sprzedałem w parę minut panu co taki laser posiadał . Znowu będzie miał drugie życie i nigdy nie zawiedzie, stare dobre hi fi .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technics mialem dwa modele cd tz. SL-PG390 i SL-PG3. W pierwszym modelu laser siadl, tylko u mnie chodzil non-stop i wymienili mi go w serwisie za 150zl (oczywiscie w tamtych latach). Kiedy skonczylem robic male imprezki sprzedalem je obydwa. Z tego co wiem ten drugi model chodzi do dzis, bo sprzedalem go koledze. 

Edytowano przez lysyrafal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...