Skocz do zawartości

Nowe KD np yam485+5.1 ...Jak to u mnie zrobić...


fiedek14

Recommended Posts

Bo to ja się pomyliłem z tą ceną , małpiego rozumu już dostałem,  nieraz tak jest jak się człowiek napali - już ostygłem, przepraszam 🙃

 

Ważne dla mnie pytanie ( bo wciąż dużo czytam starych tematów) 

- czy to prawda że nad 356 ma trudną regulację głośności? Chodzi o to Że o jeden przeskok różnica głośności jest bardzo duża? . Już tłumaczę : z reguły ( za wyjątkiem weekendów) przed tv zasiadam wieczorem/ nocą ,po całym dniu wrażeń, lubię dobry dźwięk Ale lubię słuchać cicho, a sami wiecie że jeden ton w nocy to jak 5 tonow w dzień ... to jak z tym jest?

W wielu tematach było że jest z tym problem, mody nie mody, wiadomo że ładuje dużo prądu, ale ja muszę mieć dokładny wybór gołośności... więc jeżeli nie nad 356 do tv to co ? Pionier 40ae ( podoba mi się I cena i nagroda Ale nie ma suba tylko 2.0) onkyo 8270 ? ( ma też hdmi 🙂) czy Yamaha 602 ( na 803 nie wystarczy) A może coś lepszego? I znów inny budżet....

 

Pytanie numer 2... jak to jest z poborem prądu? Który z tego co polecacie hart bardziej oszczędny? ( taaa staram się być Eko) czytałem że 8270 jest dość oszczędny Ale szczegółów nie znam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od 2 pytanie 

Teoretycznie w przypadku wzmacniaczach lepiej jak pobór jest wyższy. 

Daje to zapas możliwość rezerwy prądowej.

Co do nada 356 to tak regulacja z pilota jest praktycznie skokowa. Delikatne naciśnięcie guzika znacznie pogłaśniania lub ścisza. 

Jak potrzebujesz precyzyjnie trzeba podejść i ręcznie to zrobić.

Nad gra znacznie lepiej od wszystkich wymienionych wyżej. Coś za coś.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...