Skocz do zawartości

Słuchawki do rozmów i sporadycznie muzyki, cena w granicach rozsądku.


Recommended Posts

Poszukuję słuchawek dla siebie, do rozmów przez telefon, czasem posłucham muzyki ale pewnie będzie to rzadkość. Jeśli już to brzmienia raczej rockowe z mocniejszym basem.
Nie jestem audiofilem, wielu różnic pewnie nie wychwycę, stawiam na bezawaryjność, bezproblemowość w użytkowaniu i względną wygodę - czyli jak kabel to komfortowy, nad BT rozmyślam, natomiast nie jestem przekonany co do jakości mikrofonów w takich słuchawkach, pomijając już wciąż kontrowersyjne względy zdrowotne.

Pieniądze - w granicach rozsądku, za dobry sprzęt jestem w stanie zapłacić do 400-500zł, przy czym jestem świadomy, że na moje wymagania może to być za dużo, stąd zwracam się o pomoc do ludzi, którzy żyją tym tematem.

Jeśli słuchawki na kablu to chciałbym takie niewypadające, prawdopodobnie coś w stylu z pałąkiem albo osadzone inaczej w uszach. Grunt to aby ich nie musieć poprawiać co 5 min jak to miałem w nu force'ach NE-600X.

Z góry dzięki za pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...