Skocz do zawartości

Problem ze słuchawkami


weteczi

Recommended Posts

Witam,

Kupiłem dzisiaj słuchawki. HyperX Cloud II, mają one w zestawie "karte dźwiękową". Poprzednio miałem słuchawki Razer Kraken Pro które były na USB, i w nich dźwięk (wielkiego porównania nie mam) był dla mnie w porządku, wszystko grało jak należy. Niestety w droższych słuchawkach, nowszych i według opinii wielu internatutów na prawdę dobrych słuchawek od producenta HyperX dźwięk jest "nijaki". To znaczy, kompletnie nie ma basu, prawie w ogóle go nie słychać, dźwięk z tych słuchawek porównałbym do chińskich tanich słuchawek. Grając w grę, wszystkie dźwięki brzmią "ubożej" niż brzmiały na Razerach (których audio w porównaniu do tych HyperXów to niebo a ziemia). 

Domyślam się, że problem najprawdopodobniej leży po mojej stronie, słyszałem w internecie opinie, że ten model potrzebuje "więcej prądu" żeby dobrze grał. Nie mam karty dźwiękowej dedykowanej, podpinałem słuchawki pod wejście Jack z tylu a także przez USB i do ich karty dźwiękowej. Różnica żadna. Dodatkowo przy podpinaniu do tej "karty dźwiękowej" którą załączyli muszę nakręcić się porządnie tym jackiem żeby nie słyszeć na jedną słuchawkę. Sterowniki mam aktualne.

Rodzi się tutaj pytanie, co mogę zrobić z tym problemem? Czy powinienem dokupić wzmacniacz słuchawkowy aby rozwiązać mój problem? Bo dla mnie jest to kompletnym nieporozumieniem, że te słuchawki brzmią tak tragicznie w porównaniu do moich 5 letnich poprzedników. Proszę o pomoc! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Tak, wlaśnie oglądam teraz już jakiś czas różne materiały na zagranicznym YouTube i tam usłyszałem już, że od 55 om + amplifier robi robotę i bez tego słuchawki mogą nie brzmieć tak jak należy. 

Jaki powinienem wybrać wzmacniacz aby je "zasilić" ?

Edytowano przez weteczi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...