Skocz do zawartości

Denon avrx2500h vs Pioneer VSX-LX303


macase

Recommended Posts

Proszę o poradę specjalistów. 

Denon avrx2500h czy Pioneer VSX-LX303 do KD. Znam specyfikacje - bardziej zależy mi na rzeczowej opinii. Zakupiłem już 2 polki T50 (6 omów)  i chciałbym by to dobrze zagrało w warunkach domowych. Docelowo ma być 5-2-2. Denon to 8 omów, pioneer 6. Będę ogromnie wdzięczny za każdą radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Dwa konkurencyjne modele pod kątem klasy. Chodź Pioneer jest jednak niewiadomo dlaczego droższy.

Pioneer to odpowiednik Onkyo 686 z inną kalibracja. Mcacc jest jednak lepsza.

Między denonem a Pioneer wybór uzależniają kolumny. Pioneer gra jaśniej, czytelniej, czasem sterylnie. Z kolei denon cieplej, gęsto. Więc zależy od kolumn.

Zapraszam po wypożyczenie.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

Witaj,

Dwa konkurencyjne modele pod kątem klasy. Chodź Pioneer jest jednak niewiadomo dlaczego droższy.

Pioneer to odpowiednik Onkyo 686 z inną kalibracja. Mcacc jest jednak lepsza.

Między denonem a Pioneer wybór uzależniają kolumny. Pioneer gra jaśniej, czytelniej, czasem sterylnie. Z kolei denon cieplej, gęsto. Więc zależy od kolumn.

Zapraszam po wypożyczenie.

Pozdrawiam

Dziękuję. Czy Polki T50 i w ogóle cała ta rodzina głośników T15 i T30 + sub będą dobrze współpracowały z tym Pioneerem? Mam już dwa polki T50. Dzięki za pomoc! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...