Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Pylon Audio Sapphire 25


pfolti

Recommended Posts

Cześć !

Potrzebuje waszej pomocy. Jutro będą u mnie Sapphire 25. Z czym najlepiej połączyć te kolumny ? 

Interesuje mnie wzmacniacz z  cyfrowym wejściem, tak żeby można było podpiąć pod niego TV. Może być nowy lub używany. Zakres cenowy to ok. 2000PLN.

Zależy mi na naturalnym brzmieniu. Pokój 22m2. Muzyka rock, blues, jazz (Dire Straits, Sade, Marillion itp.)

Z nowych biorę pod uwagę Marantza PM6006 albo Onkyo A-9050.

Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

zdecydowanie lepszy z podanej dwójki do Sapphire 25 będzie Marantz PM6006, to dobre połączenie, które powinno Cię w pełni usatysfakcjonować. Ewentualnie jeśli możesz trochę zwiększyć budżet, może kredyt 0%, proponowałbym spojrzeć na Audiolab 6000A oraz NAD C338.

Jeśli masz takie możliwości, zapraszam serdecznie na odsłuchy do naszego salonu. W przypadku pytań oraz indywidualnej wyceny dla forumowicza, oczywiście służę pomocą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Właśnie wstawiłem do sprzedania fajny wzmak nad c356bee nowy.Szwagier miał sobie skompletować sprzęt ale ostatecznie się rozmyślił.Cena ekstra 1600zł.a sprzęt naprawdę fajny.Polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Miras23 napisał:

To, że Pylony nie są drogie to nie znaczy, że należy to napędzać zabaweczkami typu Marantz PM6006 czy Onkyo 9050. Proponuję trochę Ci doinwestować i usłyszeć co te głośniki potrafią.

RMS dość sensownie proponuje ale trzeba posłuchać.

Potwierdzam , słuchałem kiedyś na onkyo 8270 , mega padaka była

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...