Skocz do zawartości

Dzienny limit postów


S4Home

Recommended Posts

S4Home,

czekam na odpowiedź od Oli-ja nie mam takiej możliwości by to sprawdzić (czy limity mogą być zliczane codziennie od północy).

O problemach z informacjami na PW wiemy-najlepiej by było by Użytkownik był od razu informowany o każdej takiej informacji PW wraz z jej treścią.

Bardzo trafna jest też Twoje spostrzeżenie, że ataki zazwyczaj pochodzą od osób anonimowych-a Ty podpisujesz się imieniem i wiadomo o kogo chodzi.

Pozdrawiam  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, S4Home napisał:

AnAm przyjął natomiast postawę czystej opozycji. "ch.. że człowiek ma rację , ja jestem przeciw!" Tylko dlatego że musi.

I tu się mylisz AnAm przyjął postawę ,,ch..j człowiek wciska farmazon na temat urządzeń których nie słuchał,Ja jestem przeciw!,,

Zadałeś Sobie tyle trudu żeby oczernić Moją osobę a wybielić swoją ...

Proszę pokaż Moje posty w których atakuję Ciebie jako branżę.. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2019 o 12:31, AnAm napisał:

I tu się mylisz AnAm przyjął postawę ,,ch..j człowiek wciska farmazon na temat urządzeń których nie słuchał,Ja jestem przeciw!,,

Zadałeś Sobie tyle trudu żeby oczernić Moją osobę a wybielić swoją ...

Proszę pokaż Moje posty w których atakuję Ciebie jako branżę.. 

Jest screen wkejony wyżej? Co ty nie widzisz?

Panie anam ja mam te urządzenia na staniem , jesteśmy salonem audio. Jak mógłbym ich nie słuchać? Albo pomyliłeś osoby , bo teraz tak to wygląda ,albo już brniesz w to bo ci głupio. Jako osoba dojrzalsza podejmuje decyzję iż nie będę więcej zwracał uwagi na twoje zaczepki. 

Życzę ci dobrego tygodnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

limit zwiększyłam do 40 postów, a został wprowadzony z powodów, o których w Waszych wypowiedziach (a przede wszystkim wyjaśnieniach @RoRo), była mowa. Zapytam, czy da się ustawić zliczanie od północy (z tym odłączeniem postów od wiadomości jest problem), chwilowo nie umiem powiedzieć, na ile mamy wpływ na mechanizm ustawień. Ale może 40 postów wystarczy? 

Pozdrawiam serdecznie,
Ola

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, S4Home napisał:

Jedyne mądre rozwiązanie to autoryzacja nowych kont. 

Po pierwszym poście już będzie widać że ktoś jest, lub nie jest normalnym użytkownikiem. Bot nie napiszę sensownie nawet zdania na temat. 

Przy konieczności autoryzacji-sporo nowych użytkowników da sobie spokój z Forum i będzie narzekało. Autoryzacja do tej pory była wprowadzana na krótki czas (kilka-kilkadziesiąt godzin) gdy następował wysyp spamerów (albo z domów wariatów wypuszczano niewyleczonych pacjentów).

Sporo nowych użytkowników pisze pierwsze pare postów o niczym (zresztą otrzymujemy co jakiś czas zgłoszenia od "starych" userów by usunąć takie osoby) i co-mamy ich od razu banować? Chyba nie tędy droga... 

Pozdrawiam

PS. Ola miała gest -zamiast o 20% podwyższyła limit o 60%.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RoRo napisał:

Przy konieczności autoryzacji-sporo nowych użytkowników da sobie spokój z Forum i będzie narzekało. Autoryzacja do tej pory była wprowadzana na krótki czas (kilka-kilkadziesiąt godzin) gdy następował wysyp spamerów

I to należałoby wprowadzić ponownie. Rozwiązaniem czasu oczekiwania (aby względnie szybko to się działo, bo zależy wam na pozyskaniu nowych użytkowników) byłoby przypisanie kilku stałym bywalcom minimalnych uprawnień moderatorskich - kiedyś (nie wiem jak teraz) była taka możliwość gradacji uprawnień. Można by było dać im uprawnienia akceptowania nowych postów. To wyeliminuje w znacznym stopniu wpisy botów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roro nie.

Jeśli post jest merytoryczny, albo przynajmniej stara się być to taki pacjent trafia na forum a zajmujemy się nim my, użytkownicy jak do tej pory. Zablokowani przez moderację zostają tylko ci którzy piszą krzaki.

Mało tego da się to sprawdzić po samym temacie. Więc takowe zgody, tudzież odmowy nawet dla 50 nowych osób dziennie mogą zająć dosłownie chwilę.

Taka osoba dostaje informacje zwrotną na maila ze jej post wymaga autoryzacji i pojawia się w kilka godzin później. 

Tak jest na audiostereo, na netbookcheck. Nie widzę w tym nic wykluczającego. 

Dzisiaj nastąpił kolejny atak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to miało sens , takie osoby musiałyby coś napisać do określonej osoby czy mail ,ale nie zwykłe potwierdź w link bo boty to już potrafią ;) 

U mnie na forum codziennie jest paręnaście botów bo jest autoryzacja i niekiedy ciężko odróżnić kto bot , kto nie , więc nie dziwię się iż tego nie chcą tutaj stosować

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Limit jest dlatego, że razu pewnego pojawiło się około 2000 azjatyckich postów, które trzeba było usuwać. Zresztą pół świata do nas zaglądało, najpierw zatwierdzałam konta ręcznie (co jest bardzo niewygodne), potem blokowaliśmy całe kraje :/ 

Przepraszam, ze chwilowo się nie odzywam ws. limitu (problem jest zgłoszony i nawet oznaczony na czerwono), ale stoi, bo w ub. tygodniu ruszyliśmy z nową stroną www Audio, tzn. mamy nową grafikę (wszyscy widzieli?!?! :)), więc długo przed i cały czas po tym jest urwanie głowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...