Skocz do zawartości

Nad C368 jaki streamer TIDAL a może też DAC?


ksi3zyc

Recommended Posts

Stałem się posiadaczem NADa C368 - czy szczęśliwym to się okaże :).

Muzyki słucham w 99% z TIDALa, obecnie po optyku z komputera stacjonarnego.

Moduł MDC BluOS 2 jest koszmarnie drogi więc raczej mnie nie przekonuje. Dodatkowo trudniej później sprzedać lub zostawić sobie do kolejnego sprzętu.

Mocno rozważam Malinkę, tylko jeszcze nie wiem w jakiej konfiguracji. Lepiej optyk czy RCA?

Jeśli ktoś testował inne fajne źródło to chętnie posłucham sugestii ?

Czy dodanie do niego DAC zewnętrznego np XiangSheng dużo poprawi? A może jakieś inne propozycje.

Dzięki za podpowiedzi.

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Najlepsze dlaczego? Bo jest do kompletu? 

To rządzenie kosztuje 2000 zł i nie masz żadnej gwarancji że nie wypuszcza zaraz modelu V2 a ten przestanie mieć aktualizacje. 

Nie neguje posiadania bluos. Ale powiedzmy prawdę to urządzenie jest tylko dla ludzi ceniących bardzo kwestie wizualne. 

W przeciwnym razie malinka jest lepszym wyborem.

Przede wszystkim jest rozwojowa. I na dzień dzisiejszy nie ma ograniczeń .

I zdecydowanie podłączać ja cyfrowo.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz wykorzystać wbudowany przetwornik w 368 (ja tak mam) to kupujesz wersję Maliny z wyjściem coax czyli np. nakładkę Digi+ pro ew. droższą Digione. Do tego wiadomo samą malinę, obudowę, kartę na system i jakiś zasilacz (ja mam IFI). Druga opcja to kupienie maliny z własnym dac-kiem (DAC+ Pro, Boss Dac lub inne) wtedy łączysz to po RCA. Jak chcesz kupować w Polsce to chyba najpopularniejszy jest sklep Botland.

PS. Na konkurencyjnym forum jest obszerny temat o malinie.

PS2. Moduł MDC można było swego czasu kupić za 1000zł w Top Hifi w jakiejś wyprzedaży czy coś. 2000zl to jakieś nieporozumienie moim zdaniem.

Edytowano przez Bebol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
11 godzin temu, Miras23 napisał:

No przecież jest wersja v2. Nawet na stronie tophifi.pl https://www.tophifi.pl/mdc-bluos-2i.html?gclid=Cj0KCQjwz6PnBRCPARIsANOtCw34liKk63QZTAnxhVD0G8i8CpSQ-Btm1Xsdzc5pd16WK0jLHxnK4UYaAu9-EALw_wcB

Ludzie to lubią sobie utrudniać życie :) Przecież wystarczy wetknąć to z tyłu obudowy i temat już załatwiony.

Cena tego modułu jest przesadzona.

Malinka bardzo ładnie się sprawuje  :)

Edytowano przez ksi3zyc
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...