Skocz do zawartości

prośba o opinię


Stanley56

Recommended Posts

Witam,

Posiadam plazmę Smsunga PS 42 Q92HX i chcę do tego dokupić kino domowe lub ampli +kolumny.
Rozważam takie dwie kombinacje:
1. Onkyo HT-C5115 lub HT-S990THX
2. Onkyo TX-SR576 + Infinity BETA HCS + DV-SP406
Nie jestem audiofilem:) tylko statystycznym konsumentem muzy, filmu i tv bez wyrażnych preferencji:)
Pokój 3,2 x 5,2 ok 16,5 m2
Chciałbym żeby to wszystko w miarę dobrze współgrało technicznie i jakościowo [połączenia, dźwięk i obraz].

Proszę o konstruktywne uwagi za które z góry dziekuję.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dałeś stosunkowo b.mało informacji
np info o TV niepotrzebne icon_smile.gif
co do reszty jakie szukasz kina z jedno pudełka czy wolisz ampli + głośniki
Kwestia stylu grania możliwości optymalnego ustawiania sprzętu, forsy, stylu jaki lubisz przy graniu chyba , że nie masz jeszce wyrobionego...zobacz jak przewijają się wątki i daj max ilość info
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info o tv dałem w kontekście: proponowane opcje sprzetowe - ich możliwości, do możliwości tv [ czy to się np nie będzie gryzło? dźwięk albo obraz] Czytam na forach, że w danym modelu coś tam chodzi w jednym połaczeniu a w innym nie.
Jak pisałem nie jestem audiofilem [nie bardzo też znam się na niuansach sprzętowych] , podałem te modele bo użytkowo wydały mi się podobne icon_smile.gif, parametrycznie do przyjęcia, poziom ceny do zaakceptowania.
Podany typ głośników jest najbardziej możliwy do rozmieszczenia z uwagi na wielkośc pokoju i możliwości ich rozmieszczenia [fronty podłogowe nie wchodzą w rachubę] myślałem o instalacji głosników na uchwytach. 4 rogi pokoju mam niezabudowane od 1 m w górę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...