Skocz do zawartości

Sennheiser HD 595 pod PC


Recommended Posts

Witam, mogę tanio kupić Senki HD 595 a na audio nie znam się w ogóle stąd moje pytanie...
Czy jeśli podepnę to pod jakąś kartę dźwiękową np. Creative'a X-Fi mx Xtreme Gamer (chyba że za ok. 250zł kupię coś lepszego) to karta da radę z tymi słuchawkami ? Mogę ewentualnie kupić Senki HD 555. Chyba że do takiej karty zalecalibyście coś innego (czasem to może być też na zintegrowanej karcie dźwiękowej MacBook'a). Wiem, że pewnie nie wykorzystam w pełni takich słuchawek ale czy jak podepne to pod taki spzęt to nie będą charczeć czy coś?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinalem takie sluchawki http://www.allegro.pl/item451507382_sennhe...lep_nowosc.html do kompa (zintegrowana dzwiekowa) a nawet do otwarzacza mp3 !!!!!!! (iriver) i nie bylo slychac zadnych trzaskow nic a nic .. tylko bylo cicho i dzwiek byl poprostu kiepski. co za tym idzie pod tego creativa co zaproponowales tez spokojnie podejdzie i dzwiek bedzie lepszy.
jednak !
do sluchania mp3 ( bo watpie ze bedziesz kazda plyte zgrywal na flac czy wav ) wez te slabsze HD 555, bo nie odczujesz roznicy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze Ci radzę: zainteresuj się słuchawkami Creative Aurvana Live!.
W tej cenie trudno będzie innym sprostać - choć to, rzecz jasna, także sprawa preferencji dźwiękowych (i - w tym wypadku - wielkości uszu! icon_confused.gif bo są zamknięte, ale nie za duże...).
Ja mam i cenię je sobie bardzo za ich brzmienie. Obok Grado SR60, których też używam (ale to sa otwarte, brzmią też inaczej..). Są trochę "magiczne" w brzmieniu icon_smile.gif
Dadzą przyzwoicie radę i z MP3-ką, i z kartą w pececie, ale naprawdę dobrze zagrają z lepszym sprzętem audio.
Poczytaj na:
audiohobby.pl
ceneo.pl
forum.mp3store.pl

Można porównywać dalej, ale najlepiej spróbować.
Jest ich trochę na Allegro, są w Komputroniku i innych (także wysyłkowych).

Powodzenia!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...