Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie od czasu do czas uda mi się obejrzeć mam talent
Lubie trójkę moze nie do końca jurorów, ale tych z ciętym językiem lubie najbardziej icon_smile.gif
i wczoraj obejrzałem a dzisiaj juk chyba 3 razy ...
może nie bedę pisał sami posłuchajcie i zobaczcie...

http://teledyski.onet.pl/10172,4018883,teledyski.html

Czy Wam również przypadł wokal tej dziewczyny do gustu ?

PS. Zdecydowane poparcie dla kobiecego głosu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyczny_gość
Przyznam się, trochę ze wstydem, że pierwszy raz oglądam ten program, zresztą dzięki Tobie. Z różnych powodów w telewizji oglądam jedynie filmy. Tym co zobaczyłem i usłyszałem pod załączonym przez Ciebie linkiem powaliłeś mnie zupełnie. Należy trzymać tylko kciuki aby talent tej młodziutkiej dziewczyny nie został zniweczony, jak wiele rzeczy w tym kraju się niszczy dla zrobienia jak największej kasy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Głos rzeczywiście piekny.W poprzednich odcinkach również było kilka osób z ładnym głosem.Zastanawia mnie jedno ,gdzie takie talenty póżniej przepadają?

Czym się kierują nasi spece od show-biznesu lansując niektóre nasze pseudo gwiazdeczki.Napewno nie głosem.

Chyba jedynym kryterium jest wygląd ( czytaj ładny biust i tyłek ).A głos?.No cóz,są komputery .Na płycie wychodzi nieżle,na żywo tragedia.

Gdyby takie talenty szlifować jakie sa w tym programie to może byśmy sie doczekali kiedyś prawdziwej gwiazdy(przez duże G)której bysmy się nie wstydzili na

światowych estradach.Pozdrawiam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pirs & belfer54
Powiem szczerze poprzednich odcinków za dużo nie widziałem dom/praca obowiązki nie dało jakoś rady ale i chęci trochę zabrakło
co do gwiazd..
takiemu kryterium odpowiada Doda icon_wink.gif
z tym, że głos niczego sobie icon_wink.gif
Hmm szlifowanie talentów...z takich programów "muzyczno mam-talentowych"
Pamiętam Alicję Janosz..po pierwszej chyba i jedynej płycie..przepadła...
Makowiecki - który się trzyma..z tego co widzę..nawet ma muzyczną zonę : R.Jussis
E. Flinta..tak sobie
itp itd..jak widać oni wszyscy raczej sami muszą sobie radzić mało kto zapewne zdobywa sie na mega promocje..coś mi sie wydaje, że jak nie zawalczą/wywalczą to nie będą mieli...jak myślicie ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Niestety tak to już jest że takie talenty przepadają bo nie trafiają w gust przeciętnego słuchacza. Właściwie to kto to jest przeciętny słuchacz? W moim otoczeniu "przeciętny słuchacz" słucha muzyki z radia/ściąga z sieci a jak wiadomo to takim artystom nie pomaga...

Dziewczynka ma talent, ale nie nakleja tipsów, więc?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba Wojewódzki dobrze określił : "zabiję tego który spie...y Tobie kariere w tym kraju" czy jakoś tak
Często w swiecie dużych pieniędzy..praktyczną i główną rolę odgrywają one same..
Stad widać jak dziewczyna z potencjałem może być pochłonięta przez wielkie ryby chcące nie jej muzyki jej wokalu, tylko kolejnych złotówek przypływająchych na konto z jej twórczości...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się...

Mamy wszystkich finalistów Mam talent. I kolejnego nieletniego bohatera - obiecującego pianistę - Ziemowita Świtalskiego. Ja chyba jednak jestem inny niż wszyscy bo uważam że w programach tego typu powinien obowiązywać zakaz zgłaszania dzieci poniżej pewnej rozsądnej granicy. Moim zdaniem ten chłopiec jeszcze sam nie wie co by chciał w życiu robić. A do pełni nieszczęścia brakuje tylko zwycięstwa w programie, całego tego szumu, pochwał, głaskania po główce i będziemy mieć własnego Lang Langa. Przepraszam, ale to jest właśnie czas w którym kształtuje się osobowość takiego człowieka, właśnie teraz on potrzebuje spokoju, kontaktu z rówieśnikami, teraz właśnie może z niego wyrosnąć wybitna osobowość której najważniejszą cechą jest pokora. To tyle z jednej strony... Z drugiej, z nikogo nie będzie artysty dzięki występom, lecz dzięki własnej (wspólnej) ciężkiej pracy, analizy dziedziny sztuki z jaką przyszło się nam zmierzyć. W końcu jestem zwolennikiem takiego powiedzenia: "Reguły są po to żeby je łamać, lecz świadomie." [Nie pamiętam autora.] Dlatego przychodzi pewien etap, kiedy trzeba dużo poświęcić na poznanie dotychczasowego dorobku ludzkości. Kolejny cytat: "Ja sam nie przeczytałem żadnej książki, ale już trzy napisałem." [Wiadomo kto.] Niech tak nie będzie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Co do głosu tej dziewczyny, to jest on bardzo charakterystyczny - zbyt niski i ciemny, mało kobiecy. Takie już się zdażały. Nie wiadomo tylko czy za parę lat, kedy ona dojżeje do rozpoczęcia kariery jako piosenkarka, ten głos będzie wciąż się podobał. Moda się zmienia i może się okazać, że to obciach śpiewać takim głosem. Bee Gees kiedyś zachwycali, ale teraz żeby facet zaśpiewał takim falcecikiem, to kompletna wtopa.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
Gość GoodMusicForever
to jest - moim zdaniem - talent, cos co otrzymuja "wybrani"
generalnie nie cierpie tego typu programow, ale to jest niezwykle
to cos zupelnie innego niz zatanczenie wyuczonego ukladu lub zaspiewanie czyjejs piosenki...

brawo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza styczność z tym programem to właśnie Paulina Lenda. Tej piosenki w jej wykonaniu słuchałam kilkanaście razy. Jest świetna. Poruszająca. I życzę jej jak najlepiej...niestety od czasu zakończenia Mam Talent, szum wokół Pauliny ucichł (za to Audiofeels będą w październiku w Kongresowej). Widziałam jedynie (nie pamiętam, w którym z miast, chyba w Mielnie) jej nazwisko na plakacie informującym o koncercie. I tyle. A szkoda. Szkoda, bo przez ostatnie lata choćby w Idolu pojawiło się sporo świetnych głosów. I nic...albo nie ma ludzi, którzy potrafiliby się "talentami" zająć. Co do jurorów Mam Talent to pani Foremniak irytuje mnie w stopniu znacznym - jest zbyt omdlewająco-natchniona icon_smile.gif

PS. Lizz Wright też polecam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to fakt!!Audiofeels:) (czy jakoś tak) też byli świetni ..wlasniedzięki takim grupom można wiedzieć co sie dzieje w "świadku muzycznym"
Dali przykład interpretacji w świetny sposób.. - też mi s ię podobało icon_smile.gif
Paulina Lenda byłem na jej stronie.. dziewczyna śpiewa już długo, wygrywała kilkanaście razy różne i różniste "mam talenty" icon_smile.gif
Swego czasu je kawałek odpalałem również bardzo często - słuchałem oryginału....i.. wykonanie Pauliny podobało mi sie bardziej icon_smile.gif (kwestia gustu icon_smile.gif )
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...