Skocz do zawartości

Problem z dzwiękiem onkyo 686


Tiesto1820

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Zakupiłem amplituner onkyo 686 i jest bardzo niski poziom głośności. W skali od 0 do 100 trzeba podkręcić głośnośc na 60 żeby dzwięk był tak jak miałem na starym amplitunerze onkyo 626 na 30.

Czy ktoś się spotkał z tym problemem ? Szukałem na necie ale nie ma rozwiązania a nie wydaje mi się żeby to tak miało być.

Albo coś zle podłączyłem albo coś trzeba przełączyć w opcjach. Męcze się z tym już troche próbuje zmieniać opcje ale nic nie działa.

Podłączony z kolumnami jest bi ampingiem 4 kable do kolumny i 2 do front left i 2 do surround back left i tak samo prawa kolumna front right 2 i 2 do surround back right plus subofer centralny i dwa tylne głośniki.

Odrazu powiem że ustawiałem inteligent volume oraz volume display na relative i nie chcę tego mieć tak ustawione bo wydaje mi sie że to powinno normalnie działać.

Prosze o pomoc i dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest normalne jest to związane z posiadaniem thx. To nie problem.

Cóż z tego że wcześniej miałeś wyższy poziom głosu już na 30 skoro na starszym modelu przy 60-70 potrafił się on gasić i spalać głośniki. 

Thx wymusza lepszy algorytm pracy wzmocnienia głosu. I moim zdaniem spisuje się to znacznie lepiej.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...