Skocz do zawartości

Subwoofer pod set Magnat Shadow


ADamx

Recommended Posts

Witajcie ponownie,

 

został ostatni element układanki a mianowicie Subwoofer. Dzięki Wam skompletowałem set magnat shadow 5.0 209 + denon 3500h, a teraz jaki sub do tego kupić? Budzet - jak najlepiej cena/jakość - od 700zl to slyszlaem o subie magnata supreme 302 lub heco polecanym, a koncząc na tak max 1800zł - za tą cenę znalazłem Velodyne Impact 12 Mk II - i teraz pytanie jest sens tyle bulić na tą puszkę czy lepiej budzetowo?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę Panowie, ja juz budzęt rozciągnałem do 1800zł bo chciałem dać coś koło 1000-1300 za tą puszkę a tu jeszcze rozciągać na 2k+ na to heco :)

naprawdę będzie aż taka różnica odzczuwalna żeby tyle dopłacać ?

edit. więc heco byłoby nawet lepsze od tej Velodyne? z tergo co czytalem to Velodyne to firma top w hifi

@S4Home

Edytowano przez ADamx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest włąśnie ta "pomoc" ludzi z branży, a wlasciwie naganiaczy, wasz sub w PL 2099zł,  a przypadkiem trafilem na to że w austrii w saturnie niecałe 1500zł. dziękuję za taką pomoc "wcisne ci cos na czym mam największą marżę"

https://www.saturn.at/de/product/_heco-subwoofer-aurora-sub-30-schwarz-1601094.html

Proszę o pomoc użytkowników, którzy mieli kontakt z subami:
Velodyne impact 12tka mam lub Magnat Quantum 731A - cena mam podobną za oba (magnat 200zł droższy)i  mieszczą sie w budżecie 2k nieprzekraczalnym. Brać któryś z tych czy coś tanszego klipscha w budżecie 1500zł jesli nie potrzebuje cudów?

kino + muzyka+ gry wiec sub jak najbardziej uniwersalny. Nie musi ścian zrywać, i tak nie bede sluchal na limitach itd, tylko żeby od dolnych parti ladnie zbierał i pomagał głonikom.

ew. Klipsch R-112SW - który z tych 3?

Edytowano przez ADamx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawiązując do Twojego PW kolego ADamx - nie znam tych subów, więc nie pomogę.

Natomiast kompletnie nie rozumiem Twojego ciśnienia w temacie na propozycje chłopaków z branży. Poświęcili swój czas, podrzucili Ci modele wg. Twoich oczekiwań i preferencji - pewnie trochę też i własnej dostępności - zupełnie niezobowiązująco, a Ty po nich jedziesz. Jeżeli polecany model sub'a znalazłeś taniej w Austrii, to przecież możesz go sobie zakupić u nich. Często polecany budżetowy sub Magnat'a u nas również był niżej (i to znacznie) wyceniony, niż np. w Niemczech i nikt nie kręcił z tego afery :)  

I niestety, ale zauważam, że przez taką roszczeniową postawę, czy też tendencje do kompletnego nieczytania forum (założenie na zasadzie: wysmaruje posta i się dowiem, nie ważne, że temat mógł być już pierdyliard razy wałkowany) przez niektórych użytkowników, udział w dyskusji bierze coraz mniej osób.

Taka luźna dygresja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...