Skocz do zawartości

Art dj pre ii wycina sporo z basu


Recommended Posts

Hej,

Niedawno dokupiłem do mojego zestawu art dj pre ii(po pozytywnych opiniach na forum), wcześniej używałem wbudowanego w denona avr 1500h rocznica w gorze jest jak by ktoś zdjął koc z głośników, natomiast wyciął on sporo basy z kolumn w znacznym stopniu. Sprawdzałem konfiguracja na ampli jest ta sama co na phono. Boli bo lubię bas a wiem że te kolumny mogą go zagrać. Trochę cieżko mieć albo bas z „kocem” na głośniku albo braki basu i czysta detaliczna góra. Miał ktoś podobny problem, albo wiec jak sobie z tym poradzić?

Zestaw 
Technics 1210 mk2
Denon avr 1500h
Taga 606 v3
art dj pre ii

Próbowałem z ustawieniami na pre ale nie zmieniają nic w stosunku do basu.

Edit: dodałem opis od ustawień na pare amp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wolał bym zachować ampli bo używam go do konsoli i filmów. A przełączenie nie wchodzi w grę. Szybciej bym dokupił suba ale jak nie wiem czy pomoże to wolał bym bardzie znaleść co jest problemem niż kupować na ślepo.

 

Z danych producenta

Średnia impedancja6 ohm

Zalecana impedancja wzmacniacza4-8 ohm

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@enkkidu zanim zaczniesz wymieniać wzmacniacz albo dokupować zasilanie do tego przedwzmacniacza ;) to upewnij się że :

- przy powrocie na wbudowany pre "wraca bas'

Jeżeli tak to zobacz czy obydwa wejście nie są jakoś inaczej skonfigurowane. Jeżeli dobrze pamiętam to w amplitunerach rozbudowanych można sobie dość dowolnie je ustawiać.

Czy nie jest włączony lub wyłączony jakiś "ulepszacz"

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...