Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne ~300 zł


Recommended Posts

Cześć wszystkim. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc przy zakupie słuchawek. Od paru miesięcy jestem posiadaczem AT AR3BT. Generalnie słuchawki kupiłem ze względu na bluetooth, co jednak okazało się zbędne. Odkąd pierwszy raz podpiąłem je klasycznie kablem, nie używam ich bezprzewodowo. Jestem zadowolony z brzmienia, dla mnie są naprawdę wystarczające. Nie przyzwyczaiłem się i raczej nie przyzwyczaję do małych nausznic, które po godzinie odsłuchu powodują spory ból uszu. Dodatkowo słuchawki nie wygłuszają specjalnie otoczenia, co podczas jazdy np. pociągiem staje się męczące. Z tych dwóch powodów chciałbym wymienić je na coś innego. Co możecie powiedzieć na temat słuchawek ISK HD9999 ponieważ prawdopodobnie na ten model chciałbym wymienić moje AT. Może polecacie coś innego? Cena jak w nazwie tematu, mniej więcej 300 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ISK HD9999 to dobre słuchawki w swojej cenie, szczególnie jeśli chodzi o ich dobre wyposażenie. Warto im zapewnić jednak wzmacniacz o dobrej kontroli niskich częstotliwości. SoundMagic HP 151 również powinno się słuchać z podobną amplifikacją. Jedne i drugie to dość duże słuchawki raczej do odsłuchu w domu. Trochę bardziej kompaktowe będą słuchawki Creative Aurvana Live 2 są zamknięte , wokółuszne i przewidziane do celów mobilnych i w domu.

CAL2 i HP151 to moim zdaniem lepsze słuchawki od ISK 9999 głównie dzięki bardziej przestrzennemu brzmieniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ISK 9999 można obecnie kupić za 219 zł w promocji na x-kom.pl

Sennheiser HD579 można kupić nowe poniżej 500 zł lub używane za 350 zł. Maja impedancję 50 ohm i podawaną sporą skuteczność. Nie powinny być trudne w napędzeniu w przeciwieństwie do innych modeli tego producenta o wysokiej impedancji. Jednak to że są to słuchawki otwarte, sprawia ze nie zapewniają żadnej izolacji z otoczeniem. Czasem jest to atut. Jednak w środkach transportu zwykle jest to spory problem. Należy je traktować jako słuchawki stacjonarne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...