Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz do kolumn Delta infinity 60


Dariusz Oleszczuk

Recommended Posts

Witam szanownych forumowiczów.

Proszę o poradę w doborze wzmacniacza do kolumn Delta Infinity 60.Zależy mi na ciepłym analogowym brzmieniu z dobrą panoramą.Muzyka jaką słucham to jazz,elektronika ,rock ambient.Odsłuch głownie z winyli lub oryginalnych cd.Pierwszy raz podpinałem je pod następujący wzmacniacz- model Harman Kardon HK 630.Niestety nie byłem zadowolony z tej kombinacji,gdyż dźwięk był płaski i brakowało mu przestrzeni. Następnie podpiąłem następujący amplituner Akai Model AA-R 20.Dźwięk był już znacznie lepszy znacznie bardziej przestrzenny z dobrą panoramą.Aktualnie mam podpięty wzmacniacz Akai AA-6300 Stwierdziłem iż im bardziej starszy wzmacniacz podpinam tym dźwięk jest bardziej analogowy i bardziej mi odpowiada,gdyż kolumny te grają dość ostro z wysoko zaznaczona gorą i chciałbym ta gore zmiękczyć.Chciałbym przetestować te kolumny na wzmaku mocniejszym,gdyż wiem ze te kolumny lubią prąd:) Myślę żeby to było minimum 70 W/kanał. Myślałem o modelu LUXMAN L430 , L-530 , MARANTZ PM-78,AKAI AA-6600.Poproszę wiec o poradę jakie wzmaki pasowałyby najbardziej do tych kolumn ,gdyż w necie zbyt mało informacji jest na ten temat. Dziękuję z góry za poradę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...