Skocz do zawartości

Zestaw stereo do 4000zł


Mateusz Kucharczyk

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Poczekajmy. Co wszyscy w takiej gorącej wodzie kompani. 

Nie wiecie jak to działa? Trzeba dodać sprzęt na stronę i cenę żeby wyświetlała się informacja sklepu w Googlach.

Ale opis jest nie ważny . Ważny że reklama działa:)

O denonie też nic nie wiemy.

Q21 mówiło coś o cenie 2500 a ja już widzę 4000 w niektórych sklepach. Do póki go nie będzie na stanie. Nie będę znał dokładnie ceny zakupu oraz go nie odslucham to wszystko to ma na celu jedynie zwiększenie reklamy produktu. 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba lepiej. 

Witam, niedługo planuje zakup zestawu audio do pokoju 15-20 m2. Interesuje mnie zestaw stereo 2.1 (lub 2.0?) do 4000zł. Preferuję kolumny podłogowe, a sprzęt może być używany. Chciałbym podłączyć gramofon, odtwarzacz cd, telefon, ew. konsole.

Możecie coś polecić? Ew. na co zwrócić uwage przy zakupie sprzętu za takie pieniądze?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się już niepokojące komentarze na zagranicznych stronach. 

Nowe zdjęcia z środka to potwierdzaja. Czyżby @Kraft miał rację.

Denon 800 wygląda bliźniaczo podobnie do x1500. 

Tyle lat czekaliśmy na amplituner Denona w stereo. Czyżby tak "poszli na łatwiznę" jak znalazłem na zagranicznych forach.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denon 800 ma przetwornik AKM AK4458 a np w onkyo 6130 - AK4452 , onkyo 6170 -  AK4490 - czyli liczba kanałów w denonie to  8 - to znaczy ze dali przetwornik typowo z KD do stereo?

The AK4452 is a 32-bit 2ch Premium DAC

The AK4458VN is a new generation of premium 32-bit DAC, with 8-channels

The AK4490EQ is a new generation of premium 32-bit DAC, with 2-channels 

czy przetwornik 8 kanałowy tak samo dobrze sobie radzi w stereo jak 2 kanałowy ? czy ma to znaczenie ? jak to wypadało w innych modelach ?

Edytowano przez Sammael
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Witam. Jak w temacie poszukuję zestawu stereo amplituner + odtwarzacz (lub wzmacniacz, tuner, odtwarzacz) do 4000 zł. Poza parametrami muzycznymi najważniejszym kryterium są solidny aluminiowy lub metalowy panel oraz aluminiowe lub metalowe gałki i pokrętła. Czyli duża waga i żadnych plastików :). Czy ktoś może doradzić jakieś modele ?

Pozdrawiam MG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2019 o 09:06, lll napisał:

Panowie, co nowego w temacie amplitunerów stereo?

Czy faktycznie Denon 800H to okrojony X1500H?

Kiedy pojawi się Onkyo TX-8390 - faktycznie dopiero październik? Materiałów w sieci nadal jak na lekarstwo.

No właśnie do tej pory nie wiadomo. Nikt z branży tego nie powie a nikt prywatny nie testuję. 

29 minut temu, MaGav napisał:

Witam. Jak w temacie poszukuję zestawu stereo amplituner + odtwarzacz (lub wzmacniacz, tuner, odtwarzacz) do 4000 zł. Poza parametrami muzycznymi najważniejszym kryterium są solidny aluminiowy lub metalowy panel oraz aluminiowe lub metalowe gałki i pokrętła. Czyli duża waga i żadnych plastików :). Czy ktoś może doradzić jakieś modele ?

Pozdrawiam MG

No to jeśli chcesz kupić w tej cenie wzmacniacz i osobno tuner to zdecydowanie tuner używany. Bo wydawanie 1000 zł  za nowe urządzenie jest niepoważne. Chyba że mówimy o czymś sieciowym

A jeśli amplituner to rn803+cds300

Pozdrawiam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle tylko Yamaha Rn-602, Rn-803... Jakby naprawdę innych modeli nie było.. Normalnie chce się rzygać 😏

@MaGav    dlaczego nie chcesz używanych? No i napewno nie cds300...

To podstawowy model, chciałbyś go @S4Home ??? 

Jak coś komuś proponujecie to może chwila refleksji, czy ja bym sam chciał i byłbym usatysfakcjonowany? 

Pozdrawiam 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie sugestie. Tak naprawdę jeszcze wczoraj miałem fajny zestaw Magnat MR-780 + MCD-750, ale musiałem go zwrócić (ta historia na innym wątku więc tu się nie rozpisuje) i szukam ewentualnie coś w zastępstwie co może konkurować pod względem muzycznym, cenowym ale przede wszystkim wizualnym. Sprzęt ma cieszyć ucho ale też i oko więc szukam po prostu ładnego zestawu stereo wykonanego z dobrych materiałów. Byłem niedawno w jakiś sklepie i oglądałem Pioniery, Onkio i coś jeszcze w cenach około 2 tys ale takie plastikowe i lekko przykurzone że za darmo bym nie chciał :), dotykowo przyciski i pokrętła mam lepsze w amplitunerach z lat 80 i 90 itp. Ogólnie nie lubię plastiku np. tak jak w samochodach też jeżdżę tylko BMW i Audi z wielu względów ale głównie z powodu jakości wykonania. Poszukiwania trwają.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...