Skocz do zawartości

Słuchawki + źródło do ~1000 zł.


Recommended Posts

Hejka. Od kilku dni krążę po internecie i szukam ciekawych słuchawek - zamkniętych wokółusznych - oraz jakiegoś źródła - najlepiej w formie zewnętrznej karty dźwiękowej, ale nie jestem całkowicie zamknięty na inne propozycje. Nie mam jakichś specjalnych wymagań sonicznych - najlepiej, aby były to słuchawki neutralne lub z lekko ciepłym brzmieniem. W oczy rzuciły mi się 2 modele - Edifier H880 i Beyerdynamic DT 770 Pro w wersji 80 ohmowej. Z kart dźwiękowych upatrzyłem sobie jedną sztukę - Audiotrak Prodigy Cube Black Edition. O tyle mi się spodobała, że z tego co wyczytałem jest dosyć uniwersalna (a planuję pod koniec roku kupić jeszcze jakieś otwarte słuchawki) & korzystając z kart dźwiękowych mam możliwość podpięcia mikrofonu, co jest mi na rękę. Czy któreś z tych słuchawek dobrze się sparują z tą kartą, a może macie jakieś inne słuchawki / pakiety do polecenia?

Edytowano przez Sebeu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna się nadać. Pozostaje kwestią Twojego wyboru co lubisz i jaki Ci będzie dźwięk odpowiadał. K550 są znane z neutralnego brzmienia z minimalnym ociepleniem i głęboko schodzącym basem, bez jego wyraźnego podkreślenia. Ostatnio mozna je kupić za około 600 zł.

Warto zwrócić uwagę ze bardzo łatwo jest je napędzić czymkolwiek. Jednak brzmienie będzie zależało w dużej mierze od tego do czego są podłączone.

W przypadku współczesnych systemów operacyjnych w komputerach zwykle możliwe jest używanie innych układów dźwiękowych dla dźwięków w głośnikach (lub słuchawkach) i mikrofonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...