Skocz do zawartości

Przewody do R-N602 + Dali Zensor 7


norbair

Recommended Posts

Witam,

stoję przed wyborem przewodów do mojego zestawu R-N602 + Dali Zensor 7,

zależy mi na zakupie takich przewodów, by w przyszłości podczas przesiadki na sprzęt wyższej klasy (budżet około 15k) nie było potrzeby zakupu nowych przewodów.

W jednym ze sklepów stacjonarnych zaproponowano mi Van den Hul CS-122 Hybrid, zaś w salonie top hi-fi audioquest rocket 11, 33 bądź Type 4. 

Ceny są dość rozbieżne, czy mógłbym prosić o pomoc który wybrać?

Ewentualnie może macie inne lepsze propozycje?

PS. z ciekawości pytałem w zwykłym sklepie elektrycznym, tam powiedziano mi że świetnie sprzedaje się u nich przewód głośnikowy TAGA HARMONY TAVC-14C ( 6,99 zł / mb ) :D, czy przy obecnym zestawie odczuję różnicę między w.w przewodami? Może nie ma sensu wydawać pieniędzy i kupić teraz taki a dopiero za kilka lat zainwestować w coś porządnego?

Pozdrawiam

N.

Edytowano przez norbair
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

przewód głośnikowy ma wyraźny wpływ na charakter brzmienia i to właśnie od Ciebie zależy, w jakim kierunku chciałbyś pójść. Jeśli budżetowo, to spójrz na Melodika MDC2250G, jeśli coś rozsądnego, dobrego, ale w bardzo rozsądnym budżecie to Chord Clearway. Jeśli jednak możesz przeznaczyć trochę wyższy budżet i chcesz okablowanie docelowe, spójrz na Tellurium Q Blue Speaker. W tym przypadku proponuję kabel fabrycznie konfekcjonowane.

Zapraszam na odsłuchy, także oczywiście wypożyczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2019 o 08:05, Q21 napisał:

Witaj,

przewód głośnikowy ma wyraźny wpływ na charakter brzmienia i to właśnie od Ciebie zależy, w jakim kierunku chciałbyś pójść. Jeśli budżetowo, to spójrz na Melodika MDC2250G, jeśli coś rozsądnego, dobrego, ale w bardzo rozsądnym budżecie to Chord Clearway. Jeśli jednak możesz przeznaczyć trochę wyższy budżet i chcesz okablowanie docelowe, spójrz na Tellurium Q Blue Speaker. W tym przypadku proponuję kabel fabrycznie konfekcjonowane.

Zapraszam na odsłuchy, także oczywiście wypożyczenia.

Witam 🙂

Stwierdziłem że nie będę zakładał nowego tematu ponieważ  jestem w podobnej sytuacji, a mianowicie staję przed wyborem kabelków podobnie jak "norbair" z tym że ( nie zamierzam zmieniać sprzętu na droższy - przynajmniej w najbliższym czasie 😉) a kable te będą współpracować z :

Yamaha R-N602 + Dali Zensor 5

Czy propozycja kabelków przez Q21 będzie odpowiednia pod ten zestaw stereo?

Jesli tak, to czy kable "Tellurium Q Blue Speaker" jesli oczywiście będą odpowiednie pod mój zestaw, są warte swojej ceny??

Czy może ktoś z własnego doświadczenia, obcowania z różnymi kablami ( ma porównanie odnośnie innych kabli) i może polecić coś tańszego co zagra również dobrze???

Wszystkie propozycje mile widziane.

Pozdrawiam.

Edytowano przez robson691
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...