Skocz do zawartości

Dyfuzor 2D do samodzielnego montażu - mała rewolucja od SonixSound


Kraft

Recommended Posts

1 minutę temu, www.sonixsound.pl napisał:

chyba jednak paranoja, odgrzebany post sprzed 2 lat pozostaje ciągle w pamięci, a z tego co pamiętam to była wypowiedź o innej konkurencji (chyba semper acoustic), nie o Was, bo nie macie w ofercie takich ogromnych dyfuzorów w dodatku za 18 tys ;) dziękuję za odpowiedzi w sprawie dyfuzora do samodzielnego montażu.

Co do cen to jeszcze się wypowiem - bardzo mnie zastanawia dlaczego ludzie tak łatwo akceptują że kolumny mogą być droższe lub tańsze, stosownie do jakości, a panele akustyczne to już muszą być najtańsze i szukamy koniecznie najtańszych, nie ma akceptacji dla czegoś co może być lepsze i przez to droższe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 102
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

2 minuty temu, Bartek z Mega-Acoustic napisał:

chyba jednak paranoja, odgrzebany post sprzed 2 lat pozostaje ciągle w pamięci, a z tego co pamiętam to była wypowiedź o innej konkurencji (chyba semper acoustic), nie o Was, bo nie macie w ofercie takich ogromnych dyfuzorów w dodatku za 18 tys ;) dziękuję za odpowiedzi w sprawie dyfuzora do samodzielnego montażu.

Co do cen to jeszcze się wypowiem - bardzo mnie zastanawia dlaczego ludzie tak łatwo akceptują że kolumny mogą być droższe lub tańsze, stosownie do jakości, a panele akustyczne to już muszą być najtańsze i szukamy koniecznie najtańszych, nie ma akceptacji dla czegoś co może być lepsze i przez to droższe

Tak dużych dyfuzorów już nie robimy, ponieważ ich waga niszczyła zdrowie pracowników jak i mój kręgosłup. Nie będę wypowiadał się co do cen, ponieważ to tkwi w naszym narodzie a nie chce nikogo urazić :P

Podsumowując to proszę więcej nie oczerniać naszej firm.

Przepraszam za spam!

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dnia 19.10.2020 o 11:16, Bartek Chojnacki napisał:

 

Co do cen to jeszcze się wypowiem - bardzo mnie zastanawia dlaczego ludzie tak łatwo akceptują że kolumny mogą być droższe lub tańsze, stosownie do jakości, a panele akustyczne to już muszą być najtańsze i szukamy koniecznie najtańszych, nie ma akceptacji dla czegoś co może być lepsze i przez to droższe

Może chodzi o większą płynność kolumn? Ustroje raczej ciężko kupić/sprzedać używane. Plus - zwyczajnie - jest mniejsza na ten temat wiedza. Plus, łatwiej ustawić kolumny niż kleić ustroje suficie, stawiać ściany etc. w wynajmowanym mieszkaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...