Skocz do zawartości

Tannoy M3 vs Tannoy Eclipse Two


PIO24

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim.

U zaprzyjaźnionego kolegi forum Pumpurek mamy oto takie kolumny Tannoy M3 ,  Tannoy Eclipse Two .Cena tych kolumn jest identyczna 850 zł.

Tannoy M3 Year:1998 - 2001 , Tannoy Eclipse Two pierwsze opisy to 2016r, można uznać produkcja rozpoczęta 2015r.(mogę się mylić)Dużo dobrego o kolumnach Tannoy M można przeczytać , raczej same dobre rzeczy.Moje pytanie brzmi , czy naprawdę jesteśmy skazani na dwudziestoletnie konstrukcję ? Czy obecnie produkowane kolumny w cenie <1000 zł to szmelc i chińszczyzna.Pozwolę sobie przypomnieć Tannoy Eclipse One  , Tannoy Eclipse Two , .Jamo S 805 , Jamo S 801/803 Heco Victa Prime 502 , Magnat Quantum 723. Ja jestem laik i nie wiem czy będę słyszał , wysoką górę , niski dół , scenę ,to wszystko o czym tak ładnie piszecie , pełen szacunek dla Was.W innym wątku pytałem o kolumny za 1000zł i jestem pełen obaw związanych z kupnem kolumn 20 letnich.Magnat Quantum 6xx/7xx jedyna polecana pozycja ale to monitory, a podłogowe ?

POZDRAWIAM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...