Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja wciąż często słyszę lub czytam "chcę słuchać tylko MQA" albo "MQA daje radę".    Tam jest taki mały fajny znaczek MQA z magiczną niebieską kropeczką. I ten znaczek czaruje co niektórych i będzie czarować tak jak inne fajnie opakowane i podane super duper produkty.

Temat był wałkowany. Kto chce niech się podnieca MQA. 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zkaładać nowego tematu o Tidal bo nie ma po co. Ale tylko chcę dać znać zainteresowanym że Tidal oferuje teraz w promocji 3 mce trial za darmo, ponoć z okazji wydania nowej płyty Prince'a.   3 mce to nie jeden za darmochę 😉

https://www.tabletowo.pl/tidal-za-darmo-na-90-dni-rowniez-w-wersji-hifi/amp/?fbclid=IwAR1_KAFYUVgjbXZcuYXiktVIokERMxAa23jBbx_E2Pjy6Rns3DSaEFc0cOs

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację, co prawda po ponad rocznej znajomości z TIDAL Hi-Fi przeszedłem w kwietniu na Deezer Hi-Fi (cena ta sama)... ale nawet dla celów porównawczych skorzystam z tej okazji. Wydaje się, że jak dla osoby nie korzystającej z MQA oba serwisy powinny oferować identycznie brzmiącą muzykę w formacie FLAC 16/44,1 kHz ale... Deezer (po wyłączeniu opcji "wyrównaj głośność") wydaje się w moich warunkach bardziej melodyjnym niż TIDAL (brzmi jakby z nieprzyjemnie podbitym basem).   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...