Skocz do zawartości

Słuchawki nauszne do 1000zł na Bluetooth


Recommended Posts

Witam, planuję zakupić słuchawki nauszne do użytku codziennego (w domu na przewodzie do komputera na zewnątrz na Bluetooth do smartfona) i zależy mi żeby za takie pieniądze jakość była jak najlepsza znalazłem słuchawki Bang & Olufsen BEOPLAY H4, trochę później jednak natknąłem się na wiele słuchawek o podobnej lub niższej cenie które oprócz dobrej jakości dźwięku mają system ANC którego Bangi nie mają a jednak uważam to za znaczny plus, i tym sposobem wpadłem na  PIONEER SE-MS9BN (które na dodatek wspierają Google Assistant co jest kolejnym plusem) oraz AKG N60NC BT, jako że bazuje na suchych informacjach z internetu proszę o pomoc z doborem odpowiedniego sprzętu wśród wymienionych słuchawek ale też jestem otwarty na propozycję, dodam że słucham głównie muzyki z gatunku rock i metal ale zdarza sie też słuchać muzyki elektronicznej 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎02‎.‎06‎.‎2019 o 14:25, Kuba Górski napisał:

Witam, planuję zakupić słuchawki nauszne do użytku codziennego (w domu na przewodzie do komputera na zewnątrz na Bluetooth do smartfona) i zależy mi żeby za takie pieniądze jakość była jak najlepsza znalazłem słuchawki Bang & Olufsen BEOPLAY H4, trochę później jednak natknąłem się na wiele słuchawek o podobnej lub niższej cenie które oprócz dobrej jakości dźwięku mają system ANC którego Bangi nie mają a jednak uważam to za znaczny plus, i tym sposobem wpadłem na  PIONEER SE-MS9BN (które na dodatek wspierają Google Assistant co jest kolejnym plusem) oraz AKG N60NC BT, jako że bazuje na suchych informacjach z internetu proszę o pomoc z doborem odpowiedniego sprzętu wśród wymienionych słuchawek ale też jestem otwarty na propozycję, dodam że słucham głównie muzyki z gatunku rock i metal ale zdarza sie też słuchać muzyki elektronicznej 

Witam , 

Sprawdź sobie słuchaweczki JBL EVEREST 710 GA . Design mają super i do tego jakościowo wypadają bardzo dobrze. Spoko ten bajer z Google Assistant.  Dosyć długo trzymają na baterii. 

Kumpel polecał mi też V-moda crossfade wirelles. Dźwiękowo wypadają lepiej niż JBL. Jeśli bardziej zależy ci na dźwięku niż na bajerach to zdecydowanie ta słuchawka. 

https://www.ceneo.pl/58259930

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Funkcja ANC jest to bardzo fajna sprawa w zatłoczonych miejscach ale tylko tam, ponieważ jakość dźwięku drastycznie spada. W takiej kategorii cenowej JBL EVEREST 710 GA są dobrym rozwiązaniem. Brzmienie jest rozrywkowe i energiczne co w przypadku muzyki rockowej jest bardzo mile widziane. Jeżeli chciałbyś słuchawki o lepszej lokalizacji, z lepszą separacją instrumentów i NC to warto zwrócić uwagę na Audio Technica ATH SR50BT, które w swojej kategorii cenowej cieszą się dużym uznaniem. 

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj sobie tych słuchawek:
- Focal Listen Wireless (słuchawki jasne, może brakować basu, ale to zależy od słuchacza; dobra dynamika i fajna scena)
- Audio-Technica ANC700BT (dobra cena jak na słuchawki z ANC w dodatku przyzwoicie grające)
- Audio-Technica DSR7BT (ponad budżet, ale można czasami znaleźć w promo poniżej 1k) 
- Sennheiser Momentu M2 AEBT (Nie wiem co myśleć o tych słuchawkach, ale zbierają dobre opinie. Miałem okazję ich poużywać przez jakiś czas, grają ciemnym, aczkolwiek ciepłym i basowym dźwiękim - bas jest sprężysty, nazwałbym je przeciwieństwem Focali Listen. Troszkę wżynają się w głowę (pałąk) przy dłuższym odsłuchu i zdecydowanie nie są Over-Ear a raczej On-Ear; jakość wykonania - perfekcyjna)
- Audio-Technica SR50BT (grają bardzo fajnie, z wyraźnym dołem, ale nie kosztem średnicy, co się chwali)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...