Skocz do zawartości

Wzmacniacz do kolumn Cantona


Duo

Recommended Posts

Cześć,
potrzebuję pomocy. Mam możliwość zakupienia kolumn niemieckiej firmy Canton, model LE 400 lub LE 500 (celuję bardziej w LE 500) i nie wiem z jakim wzmacniaczem najlepiej by się one zaprzyjaźniły.
Myślę o używanym wzmacniaczu z końca poprzedniego milenium, bo kolumny, też mają swoje lata.
Sprzęt byłby używany mniej więcej raz w miesiącu, głównie do oglądania koncertów na DVD (raczej rockowe klimaty) w niewielkim pomieszczeniu. Słyszałem, że Cantony mają bardzo ciepłe brzmienie, nie do końca odpowiadające muzyce gitarowej. Bardzo jednak napaliłem się na kupno tych kolumn, tym bardziej, że do tej pory zmuszony byłem podpinać odtwarzacz do boomboxa za pośrednictwem gniazda AUX, więc skok jakościowy nawet na najgorszym wzmacniaczu i tak będzie z pewnością niesamowity ;)  Nie mam zamiaru w przyszłości rozbudowywać zestawu. Potrzebuję tylko wzmacniacza do kolumn, który będzie można połączyć z telewizorem lub odtwarzaczem DVD. Budżet mam niewielki: 300-350 zł.

Z góry dziękuję Wam za wszelką pomoc, bo kompletnie nie wiem jak zabrać się do poszukiwania odpowiedniego wzmacniacza.

Edytowano przez Duo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...