Skocz do zawartości

DENON AVR x2300w - jaki zestaw kolumn 5.0 ?


Majk1984

Recommended Posts

Witam !

Stałem się szczęśliwym posiadaczem Ampli Denon x2300 i chcę dobrać do niego fajnie zgrywające się z nim kolumny 5.0 (za jakiś czas dokupię SUBa) No i tu dylemat - polecane do Denonów różne firmy - Magnat Quantum, STX Elextrino lub Monitor Audio Bronze BR6 ew jeszcze jakieś inne ? Z racji rat na allegro mogę przeznaczyć na to max 3tyś
Salon 24m2 w prostokącie. Kanapa całkiem pod ścianą więc tylne będą w rogach skierowane na kanapę.
Dzięki za doradztwo !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

wybór kolumn zależy od Twoich preferencji. Jeśli system będzie służył przede wszystkim do kina domowego oraz mocniejsze gatunki muzyczne, warto spojrzeć na STX Electrino 250 Set. Jeśli szukasz bardziej równe brzmienie, duży nacisk kładziesz na odsłuch muzyki, świetnym wyborem będzie Pylon Audio Pearl 27 Set 5.0. Spójrz także na Magnat Shadow 207 Set 5.0 oraz jeśli możesz trochę zwiększyć budżet, koniecznie rozważ Heco Aurora 700 Set 5.0.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny dla forumowicza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marioxxl74 napisał:

Monitor Audio Bronze BR6 są o dwie klasy lepsze od STX za te pieniążki bierz i nie zastanawiaj się.Poza tym Bronze grają jasno i powinny fajnie zgrać się z Denonem.

Poczekam jeszcze na opinie branzy q21 i s4home czy te Bronze BR6 będą się zgrywały fajnie z tym Denonem i nadają się do KD... Jak nie to zostanie mi zakup STX lub polecanych też Magnat Quantum z serii 6 bo podobno też dosyć fajnie grają w KD z Denonem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...