Skocz do zawartości

Jaki wzmacniacz głośniki wilkers&bowers 703


Krisada

Recommended Posts

Zależy mi na czystym dźwięku z dobrym basem . Myślę że 50% to muzyka (słucham wszystkiego po trochu pop hip-hop house   a drugie 50% to filmy . Salon to około 4x5m . Obecnie kupiłem 2 zestawy kolumn wspomniany Bowers&Wilkers 703 a drugi zestaw to Dali icon mk2 kupiłem je myślę po dobrej cenie chcialbym zostawić sobie te lepsze kolumny a drugie sprzedac tu też proszę o radę.  

Cena tutaj raczej nie grali roli  zależy mi na jakości ale wiadomo nie chcialbym przeplacac może jakaś tańsza i droższa opcja ? 

Edytowano przez Krisada
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz się a kupiłeś już dwie pary kolumn? Serii?

Tak samo zrób że wzmakiem posłuchaj i sprzedaż ten który ci mniej podejdzie. 

A tak na serio to obie kolumny są jasne. Z czego bowers ma do tego nieco twardszy bas. Do obu kolumn musisz szukać wzmacniacza raczej cieplejszego. 

Nie napisałeś nic o kwocie. I czy nowy czy używany. 

Moje propozycje to denon 1520 lub jego starsze nowsze odpowiedniki. Marantz pm8006, musical fidelity m5i , konkurent dla Vincenta np magnat ma1000 a najlepiej to jakaś lampka jak unison simply Italy.

Zapraszam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Krisada napisał:

Zależy mi na czystym dźwięku z dobrym basem . Myślę że 50% to muzyka (słucham wszystkiego po trochu pop hip-hop house   a drugie 50% to filmy . Salon to około 4x5m . Obecnie kupiłem 2 zestawy kolumn wspomniany Bowers&Wilkers 703 a drugi zestaw to Dali icon mk2 kupiłem je myślę po dobrej cenie chcialbym zostawić sobie te lepsze kolumny a drugie sprzedac tu też proszę o radę.  

Cena tutaj raczej nie grali roli  zależy mi na jakości ale wiadomo nie chcialbym przeplacac może jakaś tańsza i droższa opcja ? 

Cześć,

ptak naprawdę to musisz dobrać wzmacniacz wydajny, charakteryzujący się gęstym, plastycznym, dobrze wypełnionym dźwiękiem. Spójrz na hybrydę lampową Vincent SV-227 MK, Advance Acoustics od modelu X-i105 w górę, Musical Fidelity. Wpadnij do nas na odsłuchy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh tak nie za bardzo się znam ale kupiłem 4 kolumny dlatego że oba  zestawy graja fajnie i Tak jak mówiłem kupiłem je myślę po bardzo dobrej cenie a jeśli chodzi o wzmacniacz posłucham tu waszych rad . Może być używany albo nowy cena nie grali roli ale wiadomo że wolałbym wydać 5tys jak 10tys

Dziękuję za każda odpowiedź 

Edytowano przez Krisada
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krisada,

kupiłeś je ze względu na jakość dźwięku czy cenę?

Pytam tak po prostu...😉

Jeśli cena była wyznacznikiem, OK.

Teraz pozostaje Ci tylko dobrać do nich odpowiedni wzmak. Branża tudzież forumowicze pomogą😎

P.s. Może warto więc zadzwonić do człowieka/sklepu i spytać pod co były podpięte Twe kolumny?

Edytowano przez Pędrak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę właśnie na ogłoszenia wcale nie tak łatwo dostać ten sprzęt o którym piszecie hehe 

Mniej więcej te modele o których było wspomniane kosztują w granicach 5tys zł więc który najlepiej wybrać? Chyba z wyjątkiem m6i koszt koło 12tys

Edytowano przez Krisada
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...