Skocz do zawartości

Głośnik Marshall Kilburn - dziwna awaria


Erwin3123

Recommended Posts

Cześć,  mam problem z moim głośnikiem przenośnym Marshall Kilburn, głośnik normalnie się włącza i gra, ale tylko około minuty bo zaczyna przerywać z czasem coraz bardziej aż przestaje grać, dzieje się to nawet przy podłączeniu do sieci, po jakim czasie nieużywania po włączeniu znowu gra około minuty i ta sama historia, gdy zaczyna przerywać wyłączenie i ponowne włączenie nie daje żadnego rezultatu. Ktoś się spotkał z podobnym problemem? Co może powodować takie objawy? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S4Home napisał:

Spróbuj go sparować z innym telefonem

Ewentualnie szukał bym przyczyny w przegrzewaniu się go. Ale dlaczego? Gdzie kupiłeś? Jest gwarancją?

 

Nie ma znaczenia czy to inne urządzenie ( bluetooth i jack3.5mm, takie same objawy). Nie ma gwarancji, ale kupiłem tanio i mogę oddać bo miał normalnie grać, a właśnie po minucie do pięciu przestaje grać, jakby się coś grzało, ale własnie co? Końcówka mocy? I jak odczekam to gra i znów to samo po czasie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
Dnia 12.06.2019 o 22:32, Erwin3123 napisał:

Cześć,  mam problem z moim głośnikiem przenośnym Marshall Kilburn, głośnik normalnie się włącza i gra, ale tylko około minuty bo zaczyna przerywać z czasem coraz bardziej aż przestaje grać, dzieje się to nawet przy podłączeniu do sieci, po jakim czasie nieużywania po włączeniu znowu gra około minuty i ta sama historia, gdy zaczyna przerywać wyłączenie i ponowne włączenie nie daje żadnego rezultatu. Ktoś się spotkał z podobnym problemem? Co może powodować takie objawy? 

Cześć po ponad dwóch latach użytkowania takiego sprzętu stało się to samo. Po ok. 2 minutach też przestaje grać. Mam pytanie czy została zdiagnozowana przyczyna awarii? Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...