Skocz do zawartości

Jaki amplituner do 2k - bez zbędnych dodatków


krzysiek_web

Recommended Posts

Panowie jaki polecicie porządny amplituner do 2000zł. 

Prosiłbym także o tańsze modele np. 1500zł itd. 

Coś wartego uwagi. Nie mam jeszcze kolumn ale obecnie działałby pod małymi głośniczkami od wieży (jednostka centalna padła, a muszę mieć coś do podłączenia pod PC), później zapewne jakieś porządne kolumny coś ala kino domowe (pod TV mam microlaby solo7c i fajnie grają). 

Prosiłbym o poradę, widziałem że dość dobrze polecanym jest RX-V485 ale zapytam Was bardziej znających się na rzeczy. 

PS> Nie zależy mi na pierdołach typu wi fi czy bluetooth (nawet lepiej gdyby tego nie było) ważne aby była dobra jakość i możliwość podłączenia kolumn np. 5.1 (TV, PC) coś w tym stylu inne mniejsze pierdoły mnie nie interesują.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jeśli zależy Ci na jakości dźwięku, skupiłabym się na amplitunerami w cenach minimalnie ponad 2000 zł. Mam na myśli Onkyo TX-NR686 i Denon AVR-X2500H. Obydwa amplitunery są dobrze wyposażone, to nowoczesne urządzenia. Dźwiękowo Onkyo jest bardziej analityczne, szczegółowe, szybkie, swietnie sprawdzi się w kinie domowym. Denon jest bardziej miękki, ciepły, gęsty i plastyczny. Kwestia Twoich preferencji i konfiguracji kolumn. Jeśli natomiast szukasz urządzenia tańszego, moim zdaniem najlepszy będzie Denon AVR-X1500H.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny. Pamiętaj, że w przypadku zakupu zestawu z kolumnami w naszym salonie możesz liczyć na atrakcyjniejszą ofertę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, krzysiek_web napisał:

ok Panowie dzięki za info. Będę się rozglądał. 

Jak chcesz coś naprawdę porządnego co jeszcze w stereo też zagra :

https://allegro.pl/oferta/sony-str-db940-qs-flagowy-zadbany-5x100w-alu-panel-7996352033

możesz jeszcze poszukać STR db830 qs , ES -ów a szczególnie 50-ki nie polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...