Skocz do zawartości

Subwoofer do yamaha yas-107


Gregsky

Recommended Posts

Cześć, posiadam soundbar yamaha yas-107 , chcę dokupić subwoofer do bara , jednak jestem totalnym laikiem w temacie , proszę o jakieś wskazówki / modele (myślę nad yamaha YSTFSW050BL , NSSW200 albo Wharfedale Diamond SW150) pokój 4x5 m prawie bez mebli, używam głownie do filmów/ps4 / deep house music....budżet ok 1500zł. 

Dziękuje i pozdrawiam G

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego cena 3000 była absolutnie przesadzona. Teraz ma normalna cenę rynkową 

Fajny pomysł z dwoma przetwornikami. Mocny wzmacniacz. Moim zdaniem tylko deczko za lekki. Nie widział bym się jakby chodzik po pomieszczeniu albo drżał. Podobny problem miał klipsch lata temu z subem.

Dobra sztuka ale konstrukcyjnie "coś nie pyklo"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, S4Home napisał:

Jego cena 3000 była absolutnie przesadzona. Teraz ma normalna cenę rynkową 

Fajny pomysł z dwoma przetwornikami. Mocny wzmacniacz. Moim zdaniem tylko deczko za lekki. Nie widział bym się jakby chodzik po pomieszczeniu albo drżał. Podobny problem miał klipsch lata temu z subem.

Dobra sztuka ale konstrukcyjnie "coś nie pyklo"

Obecnie cena w uk to £229 , za takie pieniadze to chyba dobra opcja. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2019 o 09:20, Q21 napisał:

Witaj,

spójrz na Klipsch R-100SW. To wystarczająco mocny do Twojego salonu, szybko i bardzo energicznie grający subwoofer, sprawdzi się także dobrze w muzyce.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny dla forumowicza.

Dziekuje za propozycje , mieszkam w Uk i ciezko bedzie mi Was odwiedzic, Klipsch R-100SW ma b. dobre opinie , pomysle nad nim. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...