Skocz do zawartości

Porównanie wzmacniaczy ?


Krzysztof Krygier

Recommended Posts

Dnia 14.06.2019 o 22:21, Krzysztof Krygier napisał:

Witam mam pewien dylemat 

posiadam głośniki heco aurora 700 

wzmacniacz yamaha rn 602

ale dostałem w prezencie marantz pm 6005

moje pytanko brzmi który lepiej zagra i jak się do siebie maja bo nie wiem który zostawić . Z góry dziękuje i pozdrawiam 

Rany boskie!! Krzysztof!! Co za pytanie?? 

Czemu jeszcze nie testujesz obu?? To TY MUSISZ ZDECYDOWAĆ!! ZOSTAW TEN KTÓRY ZAGRA LEPIEJ!! I już. 

Ja bym sprzedał oba i kupił wzmacniacz stereo, ale czysty bez bajerów używany. Do tego strymer np. Chromecast audio albo Yamaha Wxad10, albo malina, albo jeszcze coś innego. Możliwości jest naprawdę duuużo. 

Pozdrawiam 

 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2019 o 22:21, Krzysztof Krygier napisał:

Witam mam pewien dylemat 

posiadam głośniki heco aurora 700 

wzmacniacz yamaha rn 602

ale dostałem w prezencie marantz pm 6005

moje pytanko brzmi który lepiej zagra i jak się do siebie maja bo nie wiem który zostawić . Z góry dziękuje i pozdrawiam 

No który? Słuchałeś ?

🤔

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

zostawiłem sobie obydwa marantz gra lepiej czysto a yamaha zostala aby poimprezować 

ale zaczynam zabawe troche dla siebie ( słuchawki ) i nie wiem co mam wybrać, czytalem ze beats bose i jbl to tylko marketing itp szukam czekac naprawde mocnego 
mocny głęboki bass ( ogólnie MOC ) :) od 500 do 2 tys cos sie kupi ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beats faktycznie średnio.

Bose ma dobre słuchawki ale nie do domu. To słuchawki na miasto, wygodne , redukujące szumy, sportowe. W takich warunkach bardzo dobrze się sprawdzają. Miałem i mam to wiem.

Jak szukasz czegoś do domu to zwróć uwagę na wyższe modele AKG, Senhaiser czy Ultrasone.

Jak znajdziesz dobry sklep ze słuchawkami to 2 godziny testów nie Twoje. I polecam od tego zacząć. Nawet w typowym Media masz kilka modeli które powinieneś odsłuchać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

które z nich maja najwieksza moc tzn - mocny bas głęboki i czystość , wiem ze wybór słuchawek jest mega trudny mialem bose quietcomfort 35 ii i dla mnie nic specialnego 
potrzebuje czegos lepszego :)

muzyki jakiej słucham to jest przepaść od pink floyd do mocnego klubowego brzmienia 

Edytowano przez Krzysztof Krygier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...