Skocz do zawartości

Kolumny Canton wybor modelu + wzmacniacz


Matteo

Recommended Posts

Witam wszystkich, chciałbym zbudować pierwszy zestaw audio (obecnie mam wieże aiwa z trojdrożnymi kolumnami z ktorych grają tylko głosniki niskotonowe podlączoną do kompa :P), na pierwszy zestaw chcę coś mocno budżetowego (i tak będzie lepsze) ze 300-400zł za kolumny i tyle samo za wzmak. Duży pokój 16m2, tam to będzie stało. Głośnej łupanki nie potrzeba, mam przewrażliwionych sąsiadow.

Szukam kolumn z Cantona, myślę miedzy CANTON karat 30, CANTON FONUM 251DC, CANTON nestor 303. Chciałbym by to grało z wzmacniaczem Harman Kardon pm 655 Vxi - mam upatrzony, lub poszukam model niżej gdyby był za mocny...Może ktoś się na ten temat wypowiedzieć?  Staroci się nie boję, umiem coś naprawić w razie potrzeby w tych tematach. Ewentualnie proszę też o poradę na co uważać biorąc kolumny w ciemno z allegro. Inne propozycje tez mile widziane. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za podbitke, ale czy ma ktos jakies blizsze informacje na temat tych kolumn:

https://www.olx.pl/oferta/glosniki-kolumny-dali-ii-vifa-CID99-IDAa45P.html#9fffe484ac

Widze spory ruch na forum, prosze o wyrozumialosc dla nowego, moze troche mało precyzyjne pytanie zadałem wiec dorzucam konkretne kolumny z mojek okolicy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...