Skocz do zawartości

Denon AVR-X1500H USB


Guzi75

Recommended Posts

24 minuty temu, Guzi75 napisał:

Witam zakupiłem Denon AVR-X1500H I muzykę z USB odtwarza ale czy jest możliwość przewijania utworu bo nigdzie nie widzę takiej opcji sprzęd zaktualizowany przesuwać utwory można tylko przewijać nie

Próbowałeś przytrzymać dłużej przycisk od przełączania na następny utwór ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, myślę, że więcej osób korzysta z amplitunerow AV do słuchania muzyki niż z tradycyjnych wzmacniaczy 🙂. A na pewno jest to bardzo duża grupa. A tak na poważnie do autora wątku - miałem poprzedni model tego denona (1440) i rzeczywiście funkcji przewijania tam nie uswiadczylem. 

Edytowano przez seba3002
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ludzie którzy zdają sobie z tego sprawę tego nie robia. A już na pewno producenci nie stawiają na to. Funkcja stereo w amplitunerze AV to taka sama funkcja jak radio czy wifi. Jedna z wielu 

1440? Czy x1400?

Grały tak samo. Też nie kojarzę opcji przewijania. Jest dostępna na Spotify. Jakość ta sama.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem właśnie jest w tym, że niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że kino domowe i stereo to dwa różne światy. Spora część ludzi nie kupuje nawet amplitunera AV tylko soundbar i słucha na tym muzyki. A bierze się to moim zdaniem z tego, że idąc do sklepu nie dla idiotow bądź jakiegoś podobnego panowie sprzedawcy maja niedużo większą wiedzę na temat sprzedawanego sprzętu od klientów. Ważne żeby było ładne i grało głośno i już klient jest zadowolony 🙂.Dopiero czytając fora jak to Ci szczęśliwy dowiadują się, że można było wydane pieniądze spożytkować o wiele sensowniej. Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekładając różnice między wzmacniaczem stereo, a amplitunerami KD na terminologię motoryzacyjną, to trochę, jak chęć kupna jednego auta do brania udziału zarówno w wyścigach na torze, jak i offroad. niby można Jeep'em wjechać na tor, niby można GTR'em spróbować zapakować się do lasu. Ale z jakim efektem końcowym?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...