Skocz do zawartości
MarcinBest

Musical Fidelity M6500i - nowy, rachunek

Recommended Posts

Mam zamówioną u zaprzyjaźnionego dystrybutora w Niemczech jedną sztukę Musical Fidelity M6500i dla naszego forumowego kolegi, ale niestety kolega się przeliczył z kasą na ten moment. Wzmak sam się broni tym jak gra. Nie ma kolumny, której nie wysteruje. Ten model jest nadal, od wielu lat produkowany, bowiem to niezwykle udany projekt.

Cena 3250 EUR razy kurs. Kolor czarny. Nowy w nieotwartym kartonie. Do tego rachunek zakupu.

Już lepiej być nie może 😄 w stosunku do cen sklepowych w PL zostanie w kieszeni około 6 tys zł na inne gadżety.Zainteresowanych proszę o kontakt. chwilę zaczekam z ogłaszaniem na Alledrogo / OLX bo chce żeby w dobre ręce trafił. Jeśli ktoś chce M6500i posłuchać to zapraszam do Wrocławia, moja sztuka już wygrzana

P.s. zdjęcie to mój, który już od 2 tyg pięknie gra. jego recenzje i opisy na naszym i innych forach  to nie przesada i zapewniam, nie o moc chodzi tylko wydajność! to nie estradowy wzmacniacz tylko audiofilski dla konesera dobrego dźwięku. nareszcie zero ograniczeń na basie - to co kolumna może, to jest a do tego piękna średnica i góra pasma.

IMG_7134.JPG

kontakt komórka 502005555 lub mail marcin_wielgus@wp.pl