Skocz do zawartości

yamaha CD-n500 radio internetowe


Aas

Recommended Posts

Cześć, potrzebuje pomocy w sprawie radia internetowego w yamaha CD-n500. Do tej pory normalnie korzystałam na tym sprzęcie, a stacje mogłam zmieniać bezpośrednio pilotem/ przyciskami na sprzęcie albo z aplikacji w telefonie NP Controller. Aż do ostatniej soboty. Po włączeniu sprzętu radio grało (na uprzednio ustawionej stacji), uruchomiłam aplikację w telefonie, a tam zamiast nazw stacji pod wszystkimi linkami pojawił się link przekierowujący do  "yradio.vtunes.com". Myślałam, że coś się zawiesiło, więc zrestartowałam telefon, radio cały czas grało. PO ponownym uruchomieniu tel. i apki dalej nie było stacji radiowych tylko ww. link. NO i nieopatrzenie kliknęłam. Wtedy radio przestało grać, a na wyświetlaczu yamahy pojawił się komunikat "go to yradio.vtunes.com" i taki sam komunikat głosowy. I od tej pory klapa, radio nie gra. Na vtunes jest info o opłacie za korzystanie i myślę nad zapłatą. Ale z drugiej strony, dopóki nie klinkęlam tego przeklętego linku to radio grało. Czy ktoś miał taki przypadek, albo ma pomysł jak odzyskać dostęp do radia internetowego bez płacenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. No właśnie, tak mi się wydaje że vtunes to nie jedyna opcja. Bo do momentu kliknięcia linku radio przecież grało. A po kliknięciu zostało zablokowane i na nie mogę pozbyć się z wyświetlacza tego komunikatu: " to to yradio.vtunes.com for more information"...

A audioklan niestety nie pomógł, bo odpisał tyle: ""Z uzyskanych informacji dostawca radia internetowego vTuner zakończył wsparcie dla urządzeń Yamaha. Aby móc korzystać z net radia należałoby zakupić WXAD-10. Aby dokonać opłaty na vTuner należy się zalogować i wtedy będziemy mieli możliwość opłaty."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba koniec tego urządzenia.

Ten odtwarzacz nie ma chromecasta. Bt chyba też nie.

Idealny przykład jak urządzenie sieciowe technicznie sprawne przestaje być użyteczne. Nie przejmuj się kolego to dotyczy wszystkich urządzeń sieciowych.

On też nie ma żadnego wejścia :/ wiec wxad10 tudzież chromecast audio to raczej jedyna droga.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...