Skocz do zawartości

Podpowiedzcie proszę które kupić


Recommended Posts

Dzień dobry, 

Jestem w przeddzień zakupu słuchawek. Zamówiłem juz ath-m40x, o którym czytałem dużo dobrych opinii. Kosztują 369 zł. Natomiast interesują mnie również marshall major 3 (i nie wiem czy lepiej w wersji bt czy przewodowej). Młodszy brat kupił budżetowy model superlux hd-681 i je chwali.

Pomóżcie proszę w wyborze. Ja skłaniam się przy ath, natomiast czy cena jest ich warta? Czy będzie różnica w dźwięku i wygodzie między nimi a marshallami? 

 

Ciekaw jestem Waszych opinii.

Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest niedziela, ale szczerze mówiąc liczyłem na trochę więcej opinii.

Są jeszcze inne modele które polecacie? Zależy mi na jakości dźwięku  (tu wygrywają przewodowe) a także na komforcie użytkowania  (i tu bezprzewodowe wchodzą w gre). Nie wiem który model wybrać. Pomóżcie proszę. Jutro odbieram ath ze sklepu i chciałbym mieć pewność że to dobry wybór. W sklepie na miejscu maja jbl synchros e50. Ktoś,  coś... może inne modele warte uwagi?

 

Słuchawek będę używał przeważnie w domu do słuchania muzyki, oglądania filmów z dvd (pod harman cardon 1500) ewentualnie pod tablet ipad air. 

Jeśli bym chciał podłączyć bezprzewodowe pod amplituner musiałbym dokupić adapter tak? Poprawcie mnie jeśli się mylę.  

Edytowano przez dlugi84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...