Skocz do zawartości

Kino domowe do 5-6 tys


mario1983

Recommended Posts

Witam, w związku z przeprowadzką szykuję sie do zakupu kina domowego

Salon :24 m2 + jeszcze aneks kuchenny około 9 m2

Używany do : filmy, seriale, Netflix, gry Playstation, spontanicznie muzyka ze Spotify.

Jaki zestaw polecacie w tej cenie? Interesują mnie zarówno z dużymi i małymi tylnymi głośnikami

Załączam w linku plan salonu, telewizor będzie prawdopodobnie na mniejszej ścianie naprzeciwko okna

https://drive.google.com/open?id=1E-UxyCRBqMCP2VFkQLej84pYLZw0kMjj

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Na tyły i tak nie stosuje się kolumn dużych podłogowych. Narzeczona w temacie widzę :)

takie rozwiązanie nie daje żadnych korzyści s przynosi wręcz straty. Zarówno kosztowe jak i akustyczne.

w tej cenie do twojego salonu i sposobu używania opcja Onkyo 686 z kolumnami magnat shadow 207 lub stx 250 to dobra opcja. Alternatywa to demon x2500 z melodika bl40mkIII tu dźwięk będzie bardziej melodyjny. Mniej kinowy.

oczywiscie pisałem o pełnych kompletach 5.0

jako subwoofer moim zdaniem magnat 302a będzie jak znalazł. Jest znacznie tańszy o d konkurenta klipsch 100 a prezentuje na prawdę wydajny i przede wszystkim ładny dźwięk.

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rynku jest spory wybór sprzętu i myślę że można znaleźć jeszcze lepiej grające zestawy od tych wymienionych wcześniej chodzi przede wszystkim o kolumny, które możesz kupić w zestawie z tymi i podobnej klasy amplitunerami u nas w dobrych cenach. Popatrz na kolumny w zestawach Indiana Line Nota / Tesi , Tannoy Mercury 7.4, Heco Aurora to kolumny o wyższej kulturze grania i większym potencjale. Jeśli chodzi o soundbar to raczej nie będzie miał szans w bezpośrednich porównaniach z tradycyjnym kinem więc pozostałbym przy standardowym rozwiązaniu. Zapraszam na odsłuch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...