Skocz do zawartości

Problem z Genius SP-HF2000X


m4ciekk

Recommended Posts

Witam,

dzisiaj zakupiłem głośniki podane w temacie i mam problem z podłączeniem ich do laptopa.
Oba głośniki połączyłem ze sobą kablem RCA-RCA o żółtych wtykach. Następnie kabel 2xRCA-chinch podłączyłem do prawego głośnika (czerwony RCA do czerwonego, biały do białego) i drugą końcówkę (zielony chinch) do gniazda słuchawkowego w laptopie (Compal FL90) o kolorze również zielonym. Następnie po podłączeniu gniazda zasilającego z prawego głośnika do gniazdka w pokoju i włączeniu Powerem głośnika mam wielkie buczenie i wrażenie ze zaraz niskotonowe głośniki szlag trafi.

Nie wiem w czym może być problem. Czy gniazdko elektryczne w pokoju jest jakieś lewe? Ale przecież często mam do niego podłączony zasilacz z lapka, czy tez ładowarkę od telefonu i wszystko gra.

Może ktoś mnie nakierować, co może być przyczyna takiego a nie innego działania głośników?

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na zagadnieniach o których mowa wyżej, dlatego prosiłbym o wytłumaczenie, w czym dokładnie tkwi problem. Początkowo myślałem, że winą mogę obarczać sieć elektryczna w mieszkania, że jest przestarzała czy coś, ale nie wiem czy miałoby to wtedy jakikolwiek wpływ na inne urządzenia w mieszkaniu, tj. telewizor, zasilacz od lapka, ładowarka do telefonu.


-edit-
Dostałem nowy model i jest ok. Poprzedni musiał być uszkodzony na to wygląda.


btw Nie będę kupował h/k albo Bose, żeby sobie posłuchać setów Van Dyke'a lub obejrzeć Californication czy też Lost. Genki mi wystarczą w zupełności ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...